Talsu biatlonisti piedalās arī Latvijas čempionātā distanču slēpošanā

Talsu biatlonisti piedalās arī Latvijas čempionātā distanču slēpošanā

Sastdien un svētdien, 15. un 16.janvārī Madonas Smeceres silā bija sabraukuši gan Latvijas biatlonisti, gan distanču slēpotāji un arī ziemas orientieristi, lai cīnītos par Latvijas čempionāta medaļām distanču slēpošanā. Priekš mums, biatlonistiem, disciplīnas diezgan neierastas, proti, sprints klasiskajā solī un otrā dienā sprints “skikrosā”, bet pieredzei un savas meistarības pilnveidošanai noder arī šāda veida sacensības.

Pirmajā dienā klasikas sprintā 1,2km distancē V14 grupā 3.vietu izcīnīja Rihards Lozbers. S16 grupā 14.vietā Ance Volanska. V16 grupā 1,2km distancē 6.vietā Adrians Māris Šņoriņš, Olivers Bresme 15.vietā, Valters Bresme 17.vietā, Ernests Solovjovs 20.vietā un Rainers Krišmanis 22.vietā. V18 grupā mūsu jaunieši drīkstēja piedalīties tikai kvalifikācijas slēpojumā, jo slēpošanas federācija ir izdomājusi birokrātisku noteikumu, ja nav nopirkts fis kods (starptautiska slēpošanas licence), tad sākot no V18 grupas sprintā pie fināla slēpojumiem dalībniekus nepielaiž. 1,7km kvalifikācijas slēpojumā uzrādītās vietas: V18 grupā Kristiāns Kārlsbergs 1.vieta, Aleksis Samcēvičs 7.vietā, Kristers Kalašņikovs 8.vietā, Erasts Bobrovs 20.vietā. S18 grupā 1,2km kvalifikācijas slēpojumā Karīna Bernāne 6.vietā, savukārt S20 grupā Viktorija Spruģevica 3.vietā.

Otrajā dienā programmā “skikrosa” disciplīna, kad dalībniekiem jāveic slēpošanas distance ar dažādiem šķēršļiem un uzdevumiem. Daudziem mūsu jaunāko grupu dalībniekiem šīs bija pirmās slēpošanas sacensības, kurās viņi piedalījās. V10 grupā 600m distancē augsto 4.vietu izcīnīja Ralfs Lūsis, Marks Kārlsbergs 15.vietā, Raiens Freimanis 16.vietā, Toms Derkusovs 38.vietā. S10 grupā 600m distancē Estere Vanaga 14.vietā. S12 grupā 600m distancē Daniela Satanova 26.vietā, Marta Radionova 32.vietā. V 12 grupā 600m distancē Marks Armands Birģelis 33.vietā, Aleksis Kalašņikovs 42.vietā, Marats Ņikonovs 45.vietā. S14 grupā 750 metru distancē Maija Radionova 27.vietā. V14 grupā 750 metros Rihardam Lozberam jāsamierinās ar 7.vietu, jo par nepareizi veiktu šķērsli pielikts soda laiks, kas viņu izstūma no godalgoto trijnieka, Jansons Toms 53.vietā. S16 grupā 750 metru distancē Ance Volanska 6.vietā, V16 grupā Adrians Māris Šņoriņš 5.vietā, Olivers Bresme 9.vietā, Valters Bresme 18.vietā, Ernests Solovjovs 21.vietā, Rainers Krišmanis 23.vietā.

Vecākajās grupās nebija skikross, bet gan slidsoļa distance un V18 grupā 10km distancē Kristiāns Kārlsbergs 1.vietā, Aleksis Samcēvičs 5.vietā, Kristers Kalašņikovs 8.vietā, Erasts Bobrovs 9.vietā. S18 grupā 5km distancē Karīna Bernāne 8.vietā, S20 grupā Viktorija Spruģevica 2.vietā.

Treneri

Foto infoski.lv

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts