Talsu 2.vidusskolas jaunietes – čempiones volejbolā “Lāses kauss 2014”

Talsu 2.vidusskolas jaunietes – čempiones volejbolā “Lāses kauss 2014”

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

 

Sestdien  29. martā Rīgā  Olimpiskajā Skonto hallē  noslēdzās “Lāses Kausa”  volejbolā finālsacensības  vispārizglītojošo skolu komandām.

Sacensības  tika organizētas jau  trīspadsmito reizi, un šo gadu laikā  tās ir kļuvušas par vienām no populārākajām skolu sacensībām jauniešu vidū. Sacensību atklāšanā, otro gadu pēc kārtas, piedalījās Valsts prezidents Andris Bērziņš, kurš finālsacensību atklāšanas uzrunā pauda, ka sacensības „Lāses Kauss” ir pierādījums tam, ka volejbols ir  tautas  sports ar ko var nodarboties visa mūža garumā. Finālsacensības “Lāses kauss”  nu jau ir arī   tradicionāli kļuvušas par volejbola svētkiem, jo paralēli sacensībām, kad spēles  vienlaicīgi notika  uz 16 laukumiem, bērniem un jauniešiem bija  iespēja pierādīt sevi  ne tikai volejbolā ,bet arī dažādās atrakcijās, viktorīnās un citās aktivitātēs  parādīt savu veiklību un  precizitāti. Sacensībām bija divi posmi – atlases kārta un finālsacensības. Pirmajā posmā jeb atlases kārtā šogad piedalījās 76 pilsētas un novadi, no kuriem tika pārstāvētas 264 skolas – 714 komandas, kopskaitā 5984 dalībnieki. Finālsacensībās piedalījās arī divas uzaicinātās komandas no Igaunijas, kas  arī sacentīsies par „Lāses Kausa” galvenajām godalgām.

Finālsacensībās sacentās 118 komandas, kopskaitā 1298 dalībnieki no visas Latvijas, kas visas dienas garumā aizvadīja 528 spēles.

Triumfēja Talsu 2.vidusskolas meitenes , kuras vidusskolu grupā 29 komandu konkurencē izcīnīja uzvaru un kļuva par “Lāses kausa 2014. gada” čempionēm. Meitenes regulāri trenējās Talsu novada sporta skolā pie trenera  A.Pekmaņa. Talsu 2.vsk .skolas komandās pēlēja: M.Bajāre,D.Krūmiņa,A.Brūvere,E.Matroze,L.Rudzika,P.Kalniete,D.Freiberga,K.Jansone .A.Damberga.

Rezultāti:

Vidusskolu grupa jaunietēm (1994./1997.g.dz.) 29 komandas

1.-vieta – Talsu 2.vidusskola /sporta skolotāji /A.Kalniņš, J.Neimanis/

2. v.– Daugavpils 3.vidusskola

3. v.– Rīgas Angļu ģimnāzija

Vidusskolu grupa jauniešiem (1994/97.dz.g) 29 komandas

1.vieta – Jēkabpils Valsts ģimnāzija

2. v.– Kokneses vidusskola

3. v.– Aizputes vidusskola

13.v.-Dundagas v-sk., /sporta skolotāja -U.Sila/

Godalgoto vietu ieguvēji saņēma balvas no „Pure Chocolate”un  „Mikasa M”.

Pirmo vietu ieguvēji saņēma ieejas biļetes uz Rīgas Zoodārzu, bet īpašas dāvanas – braucienu uz Briseli – no Eiropas Parlamenta deputātes Ineses Vaideres saņēma Jēkabpils Valsts ģimnāzijas sporta skolotājs Modris Grunte un mūsu  Talsu 2.vidusskolas sporta skolotājs Andris Kalniņš.

Pamatskolu grupa zēniem (1998/2001.dz.g) 29 komandas

1.vieta – Daugavpils 9.vidusskola

2. v.– Vecpiebalgas vidusskola

3. v.– Skrundas 1.vidusskola

19.-Dundagas vsk .zēni /sporta skolotāja U.Sila/

Pamatskolu grupa meitenēm (1998/2001.dz.g)29 komandas

1.vieta – Zvejniekciema vidusskola

2.v. – Daugavpils Centra vidusskola

3.v. – Rīgas Angļu ģimnāzija

17.v.- Talsu 2.vsk meitenes /sporta skolotājs A.Jansons/

Godalgoto vietu ieguvēji saņēma balvas no „Pure Chocolate”, „Mikasa M”. Pirmo vietu ieguvēji saņēma balvas no žurnāla „Sīrups.”

 

 

Talsu novada sporta skolas metodiķe,

O.Vežuka

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts