Talsos tiekas jaunie biatlonisti sacensībās “Izjūti biatlona garšu”

Talsos tiekas jaunie biatlonisti sacensībās “Izjūti biatlona garšu”

Svētdien, 17.februārī ļoti saulainā un pat pavasarīgā dienā Talsu 2.vidusskolas stadionā notika sacensības “Izjūti biatlona garšu” “Jaunsardzes kauss biatlonā 2019”.

Sacensības organizēja Latvijas Biatlona federācija sadarbībā ar Jaunsardzes un informācijas centru un Talsu novada Sporta skolu.

Sacensības pārstāvēja komandas un sportisti no Talsiem, Kuldīgas, Kazdangas, Rīgas, Ogres, Pļaviņām, Skrundas un Nīkrāces. Laika apstākļu dēļ jaunie biatlonisti veica skriešanas sacensības pneimo biatlonā dažādās vecuma grupās.

No mūsu sporta skolas sadarbībā ar Jaunsardzes un informācijas centra Talsu nodaļu piedalījās 13 jaunie sportisti.

“C” grupā jauniešiem 1.vietu izcīnīja Kristers Kalašņikovs, 2.vietā Erasts Bobrovs, 3.vietā Aleksis Samcēvičs. “B” grupas jauniešiem 1.vietu izcīnīja Artūrs Zaļupe. “B” grupas jaunietēm 1.vietu izcīnīja Viktorija Spruģevica. “A” grupas jaunietēm 2.vietu izcīnīja vieglatlēte Beāte Goba.

Jaunsardzes kauss Talsi 2019

Lietvede Linda Bresme

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts