Talsos norisinājies Latvijas jaunatnes čempionāta Kurzemes posms telpu futbolā U-11 zēniem

Talsos norisinājies Latvijas jaunatnes čempionāta Kurzemes posms telpu futbolā U-11 zēniem

???????????????????????????????

Sestdien,11.janvārī Talsos notika Latvijas jaunatnes čempionāta Kurzemes posms telpu futbolā U-11 zēniem. Talsu zēnu komanda pirmo spēli  spēlēja ar LM-1 komandu un piekāpās ar rezultātu 0:2; otro spēli ar LM-2. Šīs spēles rezultāts 1:1.

Zinādami abu pretinieku komandu spēles stilu, mēs-treneri devām audzēkņiem konkrētus uzdevumus – spēlēt kā „otriem numuriem” no aizsardzības.

Neskatoties uz to, ka uz spēli, attaisnojošu iemeslu dēļ, neieradās divi vadošie spēlētāji, bijām apmierināti par spēles gaitu, jo audzēkņi spēlēja ar lielu atdevi, atbilstoši savām spējām un treneru norādījumiem. Jāatzīmē aizsargu un vārtsargu (R.Brizgas, K.Araka) pārliecinošā spēle. Labi nospēlēja arī N.Smilškalns, Ģ.Silkalns un vienīgo vārtu autors – E.Voronovs, kurš guva lieliskus vārtus.

Turpmāk lielāka uzmanība arī treniņos jāvelta uzbrukumam, jo tas šobrīd ir komandas „mīnuss”. Ar 1 iesistiem  vārtiem grūti vinnēt spēli. Jāpilnveido komandas tehniskais izpildījums un sadarbības prasmes laukumā.

Treneri atzina, ka kopumā esot apmierināti ar audzēkņu sniegumu.

Bildes no spēlēm aplūkojamas mājas lapas sadaļā – Galerijas

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts