Talsos nodarbības ”Basketbols aicina” vada Artūrs Strēlnieks

Talsos nodarbības ”Basketbols aicina” vada Artūrs Strēlnieks

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Lai popularizētu basketbolu, ceturtdien, 16.janvārī Talsu novada  sporta hallē notika Latvijas Jaunatnes basketbola līgas projekta „Basketbols aicina” 2013./2014. gada sezonas kārtējais pasākums, kas bija kā iepazīšanās ar Basketbola nodarbībām. Šo pasākumu vadīja  mūsu bijušais Talsu sporta skolas audzēknis, Latvijas čempions „VEF Rīga” spēlētājs Artūrs Strēlnieks,  viņam palīdzēja  četrkārtējais Latvijas čempions Uģis Viļums, kā arī Talsu jaunie basketbolisti Mikus Klaužs, Rihards Veliks, Martins Rullis.

Divās 45 minūšu basketbola  nodarbībās  piedalījās  Talsu 2.vidusskolas, Talsu sākumskolas, Rojas vidusskolas, Valdemārpils vidusskolas, Laidzes pamatskolas, Talsu pamatskolas, Vandzenes pamatskolas, Pastendes pamatskolas, Pūņu pamatskolas un Dursupes pamatskolas pirmās un otrās klases skolēni, pavisam 90 bērni. Nodarbības sākumā katrs dalībnieks saņēma īpašu „Basketbols aicina” T-kreklu. Bērni izpildīja  iesildīšanās vingrinājumus ar basketbola bumbām, veica basketbola pamatelementus, šķēršļu stafeti. Piedalījās arī  Colgate aktivitātēs, atbildēja uz konkursa jautājumiem un saņēma Colgate balvas. Nobeigumā notika kopīga fotografēšanās un autogrāfu saņemšana no mūsu basketbolista Artūra Strēlnieka.

Projekts „Basketbols aicina” tiek īstenots jau ceturto gadu. Kopš 2010.gada rudens Latvijas Basketbola līgas spēlētāji un Sieviešu basketbola līgas spēlētājas vadījuši nodarbības jaunāko klašu skolēniem Valmierā, Ventspilī, Jelgavā, Cēsīs, Vallē, Rīgā, Saldū, Ozolniekos, Aizkrauklē, Daugavpilī, Madonā, Liepājā, Rēzeknē, Rūjienā, Krāslavā, Aizkrauklē un Jēkabpilī. Šosezon pirmās nodarbības notika Siguldā, Bauskā un Mārupē. Arī turpmāk „Basketbols aicina” nodarbības notiks katru mēnesi, aptverot visus Latvijas novadus.

Ieinteresētie dalībnieks saņēma  uzaicinājumu trenēties sporta skolā pie Talsu novada sporta skolas basketbola nodaļas  treneriem A.Bajāra, M.Ziediņa, E.Priedes.

Foto no pasākuma organizētājiem, basketbola mājas lapā www.basket.lv : Viesmīlīgie Talsi uzņem LJBL projektu “Basketbols aicina”‘ 

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts