Talsi/TRIOBET sezonu noslēdz ar uzvaru pār „Ķekavas Buldogiem”

Talsi/TRIOBET sezonu noslēdz ar uzvaru pār „Ķekavas Buldogiem”

osmvp

Aizvadītajā nedēļā Talsi/TRIOBET Elvi Vīriešu Virslīgā aizvadīja divas spēles izbraukumā. Trešdien talsinieki sacentās ar FK Bauska florbolistiem, baušķenieki bija savā labākajā sastāvā kamēr talsiniekiem nevarēja palīdzēt komandas rezultatīvākie spēlētāji- Andris Blumbahs un Deivids Barkovskis.

Spēles pirmajā periodā daudz bumbiņu kontrolēja Bauska, bet Talsi atbildēja ar labiem pretuzbrukumiem. Pirmie vārtus guva Bauska, izmantojot talsinieku kļūdu spēlētāju nomaiņā, bet jau pēc desmit sekundēm rezultātu izlīdzināja Haralds Roze- 1:1. Līdz otrā perioda vidum turpinājās līdzīga cīņa, bet perioda vidū mūsējie zaudēja modrību un Bauska guva piecus bez atbildes vārtus, tos gūstot gan vairākumā, gan mazākumā- 6:1. Uz trešo trešdaļu talsinieki iznāca ar pārliecību un apņēmību vērst lietas par labu un vismaz trešo periodu pēc Jāņa Škutāna un Adriana Muzikanta Spēlmaņa vārtu guvumiem uzvarējām ar 2:0, kopā piekāpjoties ar 3:6. Par spēles labāko spēlētāju Talsi/TRIOBET rindās atzina aizsargu Reini Neimani, kurš gan rezultativitātes punktus neguva, bet cīņu pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2, lieliska spēle arī Markusam Plūdumam, kurš 37.minūtē nomainīja Kristiānu Ķīli un atvairīja 19 no 20 pretinieku metieniem.

Piektdiena vakarā Talsi/TRIOBET devās uz savu pēdējo sezonas spēli pret Ķekavas Buldogiem, maču abas komandas, kuras noteikti šo sezonu nevar nosaukt par veiksmīgu, gribēja noslēgt ar uzvaru. Pirmais periods ritēja kā pa kalniem, ar bumbiņu vairāk spēlēja talsinieki, bet rupjas kļūdas mijās ar lieliskām izspēlēm, kā rezultātā pirmais periods beidzās ar 5:4 buldogu labā, un vārtsargu maiņu Talsi/TRIOBET rindās. Otrajā periodā Talsi/TRIOBET rindās perioda vidū vairākumu realizēja Madars Plepis, bet piecas sekundes pirms otrā perioda beigām neizšķirtu panāca Reinis Neimanis- 6:6. Trešā trešdaļa piederēja talsiniekiem perioda sākumā vārtus vairākumā guva Mārtiņš Maķevics- 7:6, bet spēles beigās, kad pretinieks nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, vēlreiz precīzs bija Maķevics, ļaujot komandai sezonu noslēgt ar uzvaru- 8:6. Par spēles labāko spēlētāju talsinieku rindās tika atzīts aizsargs Oskars Sidra, kuram divas rezultatīvas piespēles, rezultatīvi šodien darbojās arī pārējie komandas aizsargi- Mārtiņš Maķevics 2+1, Reinis Neimanis 2+0, Sandis Bērziņš 1+0. Otro spēli pēc kārtas lielisku sniegumu demonstrēja uz maiņu uznākušais Markuss Plūdums atvairot 19 no 20 metieniem. Līdz ar to Talsi/TRIOBET sezonu noslēdz 12.vietā, kas ir par vienu vietu labāks rādītājs kā pērn. Par komandas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Andris Blumbahs ar 61 rezultativitātes punktu (39+22), kas Andrim dod 17.vietu līgā un 12.vietu starp labākajiem vārtu guvējiem. Otrs rezultatīvākais- Krišs Treimanis ar 37 punktiem, trešais Aivis Hammers ar 15+12, ceturtais Deivids Barkovskis 16+10, piektais Mārtiņš Maķevics ar 9+12.

Sezonu noslēdz arī 2.līgas florbolisti.

Latgales reģiona uzvarētāji „Rēzeknes BJSS” Talsu NSS jaunajiem florbolistiem izrādījās nepārvarama barjera līdz ar to jaunie talsinieki, kuriem lielai daļai šī bija pirmā sezona pieaugušo florbolā, sezonu noslēdz 7.vietā. Pirmajā spēlē Talsos, rēzeknieši bija pārāki ar 9:3, bet izbraukumā pietrūka pavisam nedaudz, lai pagarinātu sēriju līdz divām uzvarām. Pirmajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem vairākumā. Otrajā periodā vēl divas reizes vairākumā precīzs, pēc Toma Krūzes piespēlēm, bija Viesturs Rubenis, bet pretinieks realizēja soda metienu un perioda vidū rezultātu izlīdzināja- 3:3. Otro periodu labāk iesāka rēzeknieši ātri gūstot divus vārtus. Bet perioda otrajā pusē vispirms pretinieki pēc aktīva mūsējo presinga bumbiņu raidīja savos vārtos, bet pēc tam Krišs Treimanis no Jāņa Ragovska piespēles rezultātu izlīdzināja- 5:5. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām talsinieki nenoturēja pretinieku un līgas rezultatīvāko spēlētāju Marku Višņakovu, kurš guva uzvaras vārtus, un pašā spēles izskaņā, kad Talsu NSS jau spēlēja bez vārtsarga, raidīja bumbiņu arī tukšos vārtos- 7:5. Par spēles labāko spēlētāju atzina Talsu NSS uzbrucēju Viesturu Rubeni, kurš guva trīs vārtus.

Šonedēļ pēdējās regulārā čempionāta cīņas arī jaunatnes līgā, kur otrdienas pēcpusdienā mūsējie tiksies ar Rubenes florbolistiem. Sestdien 15:00 Lielvārdē norisināsies Latvijas čempionāta 1.līgā fināls starp Apelsīns/Talsi un LU/FS Masters vienībām. Izšķiroši notikumi priekšā arī mūsu U19 izlases kandidātiem, kuriem nedēļas nogalē treniņnometne, pēc kuras tiks nosaukts U19 izlases galējais sastāvs, kurš aprīļa beigās pārstāvēs Latviju Pasaules čempionātā.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts