Talsiniekiem Latvijas čempionātā biatlonā 2.kārtā – izcils sniegums

Talsiniekiem Latvijas čempionātā biatlonā 2.kārtā – izcils sniegums

Pēdējā nopietnā vasaras biatlona “atskaitē” pirms ziemas sezonas Latvijas biatlona saime bija pulcējusies Madonas Smeceres sila sporta bāzē. Šoreiz programmā masu starts uz rolleriem un “individuālā” distance skrienot. Divās vecuma grupās lielisku dominanci izdevās nodemonstrēt mūsu Talsu komandai.

Masu startā uz rolleriem precīzākais šautuvē starp visiem dalībniekiem bija M19 grupas dalībnieks Erasts Bobrovs un pelnīti 8km distancē izcīnīja 1.vietu, Kristiāns Kārlsbergs 2.vietā, Aleksis Samcēvičs 4.vietā un Kristers Kalašņikovs 8.vietā. M17 grupā 7km distancē arī dubultuzvara Talsiem – 1.vietā Valters Bresme, 2.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 6.vietā Ernests Solovjovs un 9.vietā Rainers Krišmanis. W 19 grupā 7km distancē Karīna Bernāne ierindojās 5.vietā. Jāpiemin bijušais Talsu sporta skolas audzēknis Renārs Birkentāls, kurš nu jau ir Latvijas izlases dalībnieks – viņš junioru konkurencē izcīnīja 1.vietu.

M13 grupas dalībnieki veica 1,7km distanci ar rollerslēpēm bez šaušanas. Ralfs Lūsis 25.vietā, Martins Lūsis 26.vietā un Raiens Freimanis 33.vietā.

Otrā dienā, mūsu komandai kopumā padevās vēl augstvērtīgāks sniegums. Šoreiz dalībnieki distanci veica skrienot, un par nesašautu mērķi saņemot 30 sekunžu soda laiku. Visu godu pjedestālu 5km distancē izdevās aizņemt Talsu M17 grupas pārstāvjiem – 1.vietā otro dienu pēc kārtas pārliecinoši, ar  precīzāko šaušanu Valters Bresme, 2.vietā ar ātrāko soli distancē Adrians Māris Šņoriņš, 3.vietā Rainers Krišmanis un 5.vietā Ernests Solovjovs. M19 grupā 6km distancē arī pirmais trijnieks mūsu – 1.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 2.vietā Kristers Kalašņikovs, vien pussekundi vēlāk 3.vietā Erasts Bobrovs, Aleksis Samcēvičs 6.vietā. W19 grupā 5km distancē 6.vietā Karīna Bernāne.

M 13 grupas dalībnieki veica 1,4km skriešanas distanci bez šaušanas un 46.dalībnieku konkurencē augstajā 6.vietā Martins Lūsis, 7.vietā Ralfs Lūsis un 11.vietā Raiens Freimanis.

Biatlona treneri.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts