Talsiniekiem divas uzvaras U-9 Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā hokejā

Talsiniekiem divas uzvaras U-9 Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā hokejā

Beidzot pēc ilgākas pauzes ir atsācies Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā u9 vecuma grupā, kurā pirmais sabraukums norisinājās Tukumā. Talsu komanda sacentās ar divām Rīgas komandām. Pirmajā spēlē, tiekoties ar  “Kurbads” komandu, talsinieki iesāka mierīgi, ielaižot vienkāršu metienu savos vārtos, tomēr “nenokarot degunus”  tas tikai deva papildus motivāciju mūsējiem pamosties un sasparoties ātri iemetot ripu pretinieku vārtos. Talsu komanda labi spēlēja uzbrukumā un daudz meta pa pretinieku vārtiem, kā arī cīnījās par atlekošajām ripām, kas atspoguļojās rezultātā, izcīnot uzvaru 16 pret 5.

Otrajā spēlē Talsu komanda sacentās pret hokeja skolu “Rīga”. Pirmajās spēles minūtēs Rīga iesāka ātru hokeju un raidīja pirmo ripu Talsu komandas vārtos. Talsu komanda turpināja aktīvi uzbrukt un mest pa vārtiem, un atguva rezultātu. Spēle bija ļoti līdzīga gan aizsardzībā, gan uzbrukumā ar daudz metieniem pa vārtiem. Talsu komandas vārtsargs Rolands Šabanovs aizvadīja ļoti labu spēli, vairākas reizes glābjot komandu no zaudētiem vārtiem. Uzbrukumā labi spēlēja Ričards Balodis, Harijs Ziediņš un jubilārs Alens Strēlnieks, kuri kopā guva vairākus vārtus. Aizsardzībā labi cīnījās Kārlis Ozolnieks un Annija Ieviņa, kas neļāva pretiniekiem izdarīt metienus pa Talsu vārtiem. Kopumā visa komanda spēlēja labi un cīnījās par katru ripu līdz spēles beigām, kas atnesa uzvaru 6 pret 3 Talsu komandas labā.

Paldies visiem vecākiem un līdzjutējiem par atbalstu!

Treneris Andrejs Raudziņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts