Talsinieki startē Latvijas čempionātā distanču slēpošanā

Talsinieki startē Latvijas čempionātā distanču slēpošanā

2015-01-09_fis_priekuli_classic_150214_157

 

Iepriekšējā nedēļas nogalē, 10. un 11.janvārī, Priekuļos tika aizvadītas Latvijas čempionāta distanču slēpošanā I kārtas sacensības. Vīriešu grupā sacensības bija FIS statusā, tas nozīmē, ka  sacensības ir Starptautiskas un tajās var piedalīties jebkurš pasaules slēpotājs, kuram ir Starptautiskās slēpošanas savienības piešķirts kods. Tālākā dalībniece šogad bija ieradusies no Brazīlijas.

Kopumā, no Talsu novada Sporta skolas, Talsu biatlona slēpošanas kluba un komandas „Raimaks”, sacensībās piedalījās 24 sportisti.

Pirmajā dienā sportisti sacentās klasiskā stila distancē vīriem un V20 grupai tie bija 10km. No mūsējiem labākie finišā Latvijas Čempionāta ieskaitē Juris Damškalns 2.vietā, Kārlis Vanags 3.vietā aiz viņiem Nauris Birkentāls 4.vietā. Gints Lūsis 6.vieta, Arvis Robalds 10.vieta, Jānis Šņoriņš (V20 grupā) izcīnīja 2.vietu.

Mazākajās grupās startējot ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas un Igaunijas slēpotājiem, ļoti labu sniegumu nodemonstrēja Renārs Birkentāls, (V14 grupā) izcīnot 3.vietu, vēl šajā grupā startēja Gatis Reinbergs ierindojoties  21.vietā un Ralfs Dambergs 23.vietā. V16 grupā startēja Aksels Bresme finišā sasniedzot 14.vietu.

Mazākajā S12 grupā startēja arī divas mūsu meitenes Karīna Bernāne izcīnot 9.vietu, bet Viktorija Spruģevica 13.vietu. Zēniem mazākajā V12 grupā labākais Talsu novada Sporta skolas pārstāvis Kristofers Sideļskis izcīnīja 10.vietu aiz sevis atstājot Karlsbergu Kristiānu 13.vietā, Matīsu Tabūnu 14.vietā, Ulvis Krišmanis 17.vietā, Rainers Balodis 19.vietā, Roberts Brencis 20.vietā, Kristers Kalašņikovs 23.vietā un Rinalds Alksnis 26.vietā.

Veterāniem – V40 grupā 5km distancē 1.vietā Mareks Birkentāls un 2.vietā Gatis Neimanis.

Otrajā dienā dalībnieki sacentās brīvā stila distancē. Laika apstākļi bija ļoti mainīgi un slapji, kas iespējams arī ieviesa kādas korekcijas rezultātu tabulās. Vīru konkurencē visaugstāko vietu 10km distancē no Talseniekiem izcīnīja Kārlis Vanags 5.vietā, Juris Damškalns 6.vietā, Nauris Birkentāls 7.vietā,  Mareks Birkentāls 8.vietā, Gints Lūsis 9.vietā, Reinis Korsūnovs 10.vietā, Arvis Robalds 13.vietā, V20 grupā Jānis Šņoriņš izcīnīja 2.vietu, Andrejs Zikovs 3.vietu.

Jauniešu grupās Talsinieki ierindojās sekojošās vietās – S12 grupā 1km distancē Karīna Bernāne 9.vietā, Viktorija Spruģevica 13.vietā. V12 grupā 2km distancē labākais no Talsiem bija Ulvis Krišmanis 16.vietā, Matīss Tabūns 19.vietā, Kristians Kārlsbergs 24.vietā, Kristofers Sideļskis 30.vietā, Rainers Balodis 33.vietā, Roberts Brencis 37.vietā, Kristers Kalašņikovs 41.vietā, Rinalds Alksnis 47.vietā. V14 grupā 2,5km distancē rezultāti bija ļoti blīvi un Renāram Birkentālam jāsamierinās ar 5.vietu, Gatis Reinbergs 28.vietā un Ralfs Dambergs 32.vietā. V16 grupā 7,5 km distancē 14.vietu izcīnīja Aksels Bresme.

Veterāni sacentās 5km distancē un V40 grupā 2.vietu izcīnīja Gatis Neimanis un V50 grupā 2.vietu izcīnīja Jānis Neimanis.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts