Talsi/Krauzers grauj „Ķekavas Buldogus”, bet neiekļūst izslēgšanas spēlēs.

Talsi/Krauzers grauj „Ķekavas Buldogus”, bet neiekļūst izslēgšanas spēlēs.

Lai izpildītu sezonas galveno mērķi, iekļūšanu Elvi Virslīgas izslēgšanas spēlēs, „Talsi/Krauzers” vienībai bija jāuzvar pēdējās regulārā čempionāta spēle pret „Ķekavas Buldogiem”. Tiesa, lai kvalificētos izslēgšanas spēlēm, ar to vien bija par maz, jo vajadzēja, lai Liepājas „Kurši” piekāpjas „Bauskai”. Lai arī šajos spēļu pāros favorīti bija gan talsinieki, gan liepājnieki, gan Ķekava, gan „Bauska” savās mājās vienmēr ir ciets rieksts visiem pretiniekiem.
Spēles laikā gan komandas treneriem, gan spēlētājiem bija pieteikts nekādā gadījumā nesekot notikumiem Bauskā un maksimāli koncentrētie saviem pienākumiem. Pirmie rezultātu atklāja talsinieki, kad pēc Kriša Treimaņa piespēles no vārtu priekšas precīzs bija Jānis Šķutāns. Lai arī pārsvars bija talsinieku pusē, mājinieki rezultātu pēc soda izspēles izlīdzināja un pirmais periods noslēdzās 1:1. Otrajā perioda sākumā ķekevnieki izvirzījās vadībā, bet tad beidzot „Talsi/Krauzers” spēlētāju centieni atspoguļojās arī uz tablo- īsā laikā Jānis Ragovskis, Mārtiņš Lapsiņš un Deivids Barkovskis izcēlās ar vārtu guvumiem. „Ķekavas Bulldogs” pieprasīja minūtes pārtraukumu, bet tas rezultātu nedeva un perioda izskaņā vēl viens vārtu guvums talsiniekiem, Jānim Ragovskim realizējot skaitlisko vairākumu- 5:2.
Ar iekrāto pārsvaru pietika trešajam periodam, turklāt uz ķekavnieku agresīvo spēli pa visu laukumu talsinieki prata atbildēt ar vārtu guvumiem un spēle noslēdzās ar 9:4. Rezultatīvākais spēlētājs mūsu rindās Jānis Ragovskis ar 3+1, bet labākā spēlētāja balva Jānim Škutānam, kurš pēc ilgākas „klusēšanas”izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.
Diemžēl „Bauska” pretestību Liepājas „Kuršiem” spēja izrādīt tikai divas trešdaļas, cīnoties neizšķirti 5:5. Izšķirošajā trešdaļā „Bauska” ātri ielaida divu vārtus, bet, metoties atspēlēties, „salūza” pilnībā un cīņu noslēdza ar 5:12. Līdz ar to līdz sezonas mērķa sasniegšanai, „Talsi/Krauzers”komandai pietrūka viena uzvaras, jeb trīs punkti.
Bet sezona virslīgas komandai vēl nav beigusies, jo jāpiedalās „cerību kausā” jeb cīņā par vietas saglabāšanu līgā. Izspēles kārtība nosaka, ka komandām, kas neiekļuva izslēgšanas spēlēs, jāizvada divu apļu turnīrs, līdzi ņemot sezonā iekrātos punktus. Līdz ar to „Talsi/Krauzers” vienībai ir 23 punkti, „Pārgaujai” 19 punkti, „Bauskai” 15 punkti un „Ķekavas Buldogiem” 10 punkti. Pēdējā vieta spēlēs par vietu „Elvi Virslīgā” 2016./2017.gada sezonā ar 1.līgas uzvarētājiem. Pirmās spēles cerību kausā komandas aizvadīs jau šonedēļ. Sestdien 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijā- „Talsi/Krauzers”- „Ķekavas Bulldogs” un svētdien 18:00 „Talsi/Krauzers”- „Pārgauja”.

Treneris Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts