Stendes florbolistiem – treniņu noslēguma pasākums

Stendes florbolistiem – treniņu noslēguma pasākums

5.jūnijā Stendes sporta centrā norisinājās florbolistu treniņu sezonas noslēguma pasākums, kurā savas florbola prasmes skolēni pārbaudīja spēlē pret saviem vecākiem.

Spēle noslēdzās ar rezultātu 8 : 6 bērnu labā. Vecākiem tika dota iespēja izlīdzināt rezultātu izpildot „bullit” soda metienus. Sacensības beidzās ar rezultātu 8 : 7 bērnu labā, par šādu iznākumu bērniem bija liels gandarījums. Pasākuma noslēgumā trenere Natālija Joničenko uzsvēra, cik svarīgi ir regulāri nodarboties ar sportu, uzlabojot savu vispārējo fizisko sagatavotību un apbalvoja pašus čaklākos florbola treniņu apmeklētājus. Visiem pasākuma dalībniekiem N.Joničenko  dāvāja skaistu torti ar florbola simboliku un pateicās par vecāku atsaucību un savu bērnu atbalstu visa gada garumā.

Trenere N.Joničenko

IMG_3404 (Medium) IMG_3398 (Medium) IMG_3395 (Medium) IMG_3394 (Medium) IMG_3393 (Medium) IMG_3382 (Medium) IMG_3378 (Medium) IMG_3376 (Medium) IMG_3367 (Medium)

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts