Starptautiskais basketbola turnīrs „Talsu kauss – 2019”

Starptautiskais basketbola turnīrs „Talsu kauss – 2019”

Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļa un „Basketbola klubs Talsi” sadarbībā ar Talsu novada pašvaldības Kultūras un sporta attīstības nodaļu no 23. līdz 25.augustam organizēja basketbola turnīru “Talsu kauss -2019”. Talsu sporta namā un Talsu sporta hallē notika 30 basketbola spēles divās vecuma grupās – 2004.gadā dzimušiem un 2006.gada dzimušiem zēniem. Turnīrā piedalījās komandas no Talsiem, Rojas, Ventspils, Raplas (Igaunija), Mažeiķi (Lietuva) un Talsu sadraudzības pilsētas Lietuvā – Prieņiem. “Talsu kausa” izcīņa norisinājās piekto gadu. Prieņu komanda turnīru apmeklēja jau ceturto gadu un solīja pievienoties arī nākošajā gadā.

2006.gadā dzimušo zēnu grupā 1.vietu ieguva Talsu komanda, 2.vietā – Rapla, 3.vietā – Ventspils. 2004.gadā dzimušo zēnu grupā 1.vietu ieguva Mažeiķu komanda, 2.vietā – Ventspils, 3.vietā – Talsi .

Turnīrs “Talsu kauss” norisinājās pēc Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņu treniņnometnes Rojā, kas šogad notika no 5. līdz 18.augustam. Basketbola turnīrs jauniešiem pēc treniņnometnes ir laba iespēja sagatavoties jaunajai sezonai Latvijas jaunatnes basketbola līgā. Turnīram noslēdzoties viesu komandu treneri un zēnu vecāki izteica atzinību par turnīra organizēšanu.

Paldies Talsu novada pašvaldībai par atbalstu turnīra veiksmīgai norisei!

Basketbola treneris Mārtiņš Ziediņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts