Spraigas spēles mūsu U-10 hokeja komandai

Spraigas spēles mūsu U-10 hokeja komandai

Svētdien, 15. janvārī Rīgā, Volvo sporta centrā notika Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts U10 vecuma grupā, kur Talsu komanda aizvadīja divas aizraujošas spēles. Pirmajā spēlē Talsu komanda tikās ar hokeja skolas “Rīga” komandu un līdzīgā spēlē piekāpās ar rezultātu 3 : 4, kur mūsējiem nedaudz pietrūka veiksme, jo spēles izskaņā pretiniekus no ielaistiem vārtiem glāba vārtu stabs. Otrajā spēlē pret Liepājas komandu Talsu hokejisti parādīja raksturu līdz galam, tikai pusotru minūti pirms spēles beigām izlīdzinot rezultātu 3:3, tam sekoja pēcspēles metieni, kur jaunie Talsu hokejisti spēja apspēlēt Liepājas vārtsargu divas reizes, bet Talsu vārtsargu liepājnieki apspēlēja tikai vienu reizi, līdz ar to Talsiem izcīnot uzvaru 4:3.

Treneris Andrejs Raudziņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts