Sports mazajiem Stendē

Sports mazajiem Stendē

Septembra mēnesis ir aktīvi aizvadīts Stendes sporta centrā Eiropas veselības mēneša  #BEACTIV ietvaros. Stendē, maziem sportot gribētājiem  no četru līdz sešu gadu vecuma bērniem, ir iespēja nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, pirmdienās un trešdienās no 18:00 līdz 19:00. Sportisko aktivitāšu mērķis nav panākt pēc iespējas labākus rezultātus kādā no sporta disciplīnām. Svarīgi ir pats process, kas veicina bērna attīstību. Visas sportiskās aktivitātes notiek ar rotaļmetodēm, nodrošinot emocionāli pozitīvu mikroklimatu.

30.septembrī TNSS VFS grupiņa kopā ar vecākiem noslēdza  veselības mēnesi ar Olimpisko dienu „#Mēs esam sportiņā!”. Kopā iesildoties mūzikas ritmos, ķērāmies klāt dažādiem uzdevumiem, kur bija nepieciešamas tādas prasmes kā lēkšana pēc „tārpiņiem”, florbola dribls un punktu skaitīšana, velšanās un ripošana, kāju veiklība un precizitāte, orientēšanās „tumsā”, „olimpisko apļu” iekrāsošana ar bumbiņām, roku precizitāte, „upes” šķērsošana dažādos veidos, roku un kāju koordinācija. Noslēgumā katru bērnu priecēja Olimpiskās dienas sertifikāts, piemiņas medaļa un gardumi. Tiekamies sportiskajos Helovīnos!

VFS trenere Natālija Joničenko

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts