SPĒLĒTĀJU PAVADOŅI FUTBOLĀ – LATVIJA-NĪDERLANDE

SPĒLĒTĀJU PAVADOŅI FUTBOLĀ – LATVIJA-NĪDERLANDE

FUTB

2016. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra ietvaros Latvijas nacionālā futbola izlase piektdien, 12.jūnijā, Skonto stadionā, Rīgā tiksies ar Nīderlandi. Spēles sākums paredzēts plkst 21:45. Spēles TV tiešraidi Latvijas teritorijā nodrošinās LTV-7 kanāls ar pieslēgumu studijai jau no plkst 21:15.

Uz šo svarīgo un prestižo spēli dosies arī spēlētāju pavadoņi, kas ir audzēkņi, no vairākiem Latvijas futbola klubiem. Deleģēts tiek viens bērns no kluba kā pavadonis kādam no Latvijas izlases spēlētājiem!

Uz šo spēli sabrauks bērni no dažādiem Latvijas futbola klubiem: Valkas BJSS, FK Krāslava, FK Nica, FC Aizkraukle, Kuldīgas NSS, FK Iecava, Talsu NSSRēzeknes novada BJSS, Balvu SC, Ogres SC, JFC Dobele.

Talsu novada Sporta skolu pārstāvēs futbolists KĀRLIS KRAMPE (treneris Aivars Eņģelis).

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts