“Sniega diena 2016” Kamparkalnā aizvadīta lieliski!

“Sniega diena 2016” Kamparkalnā aizvadīta lieliski!

Saulainā 15.janvāra dienā Talsu novada aktīvākie sporta skolotāji ar saviem audzēkņiem no Talsu sākumkskolas, Pastendes pamatskolas un Virbu pamatskolas devās uz Ziemeļkurzemes augstāko kalnu- Kamparkalnu /174,8 metri virs jūras līmeņa/,lai piedalītos pasākumā “Sniega diena 2016”. Kamparkalnā pavisam aktīvi darbojās 248 skolēni, 12 skolotāji . Sniega dienu sākām ar atklāšanas parādi un kopīgu fotografēšanos. Uzrunu teica Talsu novada Sporta skolas metodiķe Olga Vežuka, novēlot izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas par šo skaisto, saulaino dienu, kā arī radīt iedvesmu, turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm gan pašiem, gan ar vecākiem.Visi dalībnieki, vispirms sporta skolotājas S.Zvirgzdiņas vadībā, veica dažus iesildīšanās vingrinājumus. Pēc tam dalībnieki sadalījās grupās un katra grupa savu skolotāju pavadībā, kuriem bija iedalītas oranžas formas ar uzrakstu “tiesnesis”, pēc noteiktas programmas, devās uz savu staciju. Pavisam dalībniekiem bija jāveic 6 staciju posmi ar dažādām sniega aktivitātēm. Programmā bija ieļauts ”Šortreks”- skrējiens, biatlons-“trāpi mērķī’, ragaviņu vilkšana, slēpošanā, nobraucieni no kalna un vēl citas sniega aktivitātes. Pati interesantākā atrakcija zēniem bija nobraucieni no kalna-“trāpi vārtos”, ko vadīja skolotājs G.Ošis. Interesanta bija arī skolotāja R.Korsūnova izdomātā stafete –“salasi karodziņus”. Visā pasākumā visur klāt bija un par mūsu veselību un drošību rūpējās Talsu sākumskolas medicīnas māsiņa Ina Kļava. Pēc sniega aktivitātēm, piekusuši, bet smaidīgi, visi pulcējāmies pie ugunskura, par kuru rūpes uzņēmās treneris G.Ķiepe ,vārot tēju, kurinot ugunskuru. Dzerot tēju un sildoties pie ugunskura, notika apbalvošana. Katrs dalībnieks saņēma apliecinājumu, nozīmīti un karodziņu par piedalīšanos pasākumā. Galveno balvu pelnīti ”Sniega dienas” kausu saņēma Talsu sākumskola audzēkņi, jo 4.-6.klašu grupā Kamparkalnā sniega aktivitātēs piedalījās 130 dalībnieki, bet vēl 185 Talsu sākumskolas audzēkņi šajā dienā sniega dienu izbaudīja pie skolas. Uz pasākumu “Sniega diena 2016” pieteicās arī Talsu PII “Saulīte” audzinātājas E.Vitones audzēkņi un citu audzinātāju vadībā mazie bērni sniega dienu organizēja Talsos pie Talsu ģimnāzijas sporta laukumā – 45 dalībnieki .Paldies Kamparkalna saimniekam Almantam Kalniņam ar palīgiem, par iespēju bērniem pabūt Kamparkalnā. Redzot bērnu prieku bērnu sejās, paldies visiem, par ieguldīto darbu , kas palīdzēja organizēt šo pasākumu, lai tas izdotos. Paldies arī pašvaldībai par transportu, kas deva iespēju, lai bērni varētu nokļūtu uz šo pasākumu un ieraudzītu Kamparkalnu, jo viens otrs audzēknis Kamparkalnā bija pirmo reizi. Izmantosim ziemas priekus arī Talsu pilsētā. Talsos pie 2.vidusskolas ir atvērta slēpošanas trase, kur katrs par brīvu ar savu inventāru var izmantot stadionā labiekārtotu slēpošanas apli apkārt stadionam, vai arī trasi Talsu apkārtnē. Inventāru var arī iznomāt. Baudīsim ziemas priekus kopā ar saviem vienaudžiem un vecākiem!
18.janvāris 2016.g.
O.Vežuka
Talsu NSS metodiķe

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts