Slēpošanas – biatlona kluba “Cēsis” balvas izcīņa biatlonā

Slēpošanas – biatlona kluba “Cēsis” balvas izcīņa biatlonā

5.septembrī Cēsu olimpiskajā centrā notika gadskārtējās biatlona sacensības.  Arī  Talsu jaunie biatlonisti kuplināja dalībnieku skaitu un veicināja sacensību intrigu. Dalībnieki sacentās individuālajā distancē uz rolleriem, kad par nesašautu mērķi tiek pielikts klāt soda laiks. Vissekmīgākais starts padevās Viktorijai Spruģevicai, kas izcīnīja 3.vietu A grupas jaunietēm 10,4 km distancē. B grupā jauniešiem 8,6 km distancē perfekti iesāka Aleksis Samcēvičs pēc pirmās šautuves izvirzoties līderpozīcijā, bet, kā jau tas biatlonā ir, viss izšķiras pēdējā šautuvē un te – Aleksim pārāk daudz šāvieni neprecīzi un finišā jāsamierinās ar 5.vietu, Kristiāns Kārlsbergs 8.vietā, Erasts Bobrovs 9.vietā. C grupas jauniešiem 5,4 km distancē Valters Bresme 8.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 9.vietā. D grupas dalībniekiem 1,5 km distancē 5.vietā Rihards Lozbers.

Vēl notika arī viena neierasta sacensība – minisprints, kur jāveic 800m skrienot un šautuvē var šaut ar neierobežotu skaitu patronām, bet uz finišu var skriet tikai tas, kurš ir sašāvis visus mērķus. Arī šajā disciplīnā vislabāk no Talsiem nostartēja Viktorija Spruģevica, izcīnot 1.vietu jaunietēm. Jauniešiem Aleksis Samcēvičs 2.vietā un Erasts Bobrovs 3.vietā.

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts