Slēpojums “Apkārt Talsiem 2023”

Slēpojums “Apkārt Talsiem 2023”

Sestdien, 11.martā, izmantojot sniegu un ziemīgos laika apstākļus, Talsos atkal varēja notikt sacensības “Slēpojums Apkārt Talsiem”. Talsu multifunkcionālajā trasē un stadionā pie Talsu 2.vidusskolas pulcējās lieli un mazi slēpot gribētāji. Slēpojums notika 3 vecuma grupās: SV10, SV 12/13, SV. Sacensību mērķis – popularizēt slēpošanu Talsu novadā un labāko distanču slēpotāju noskaidrošana. Slēpojums tika organizēts sadarbībā ar Talsu pakalnu sporta klubu.

Labākie V grupā: 1.vietā Rihards Lozbers, 2. Adrians Māris Šņoriņš, 3.vietā Jānis Šņoriņš. S grupā uzvarētāja Karīna Bernāne.

Labākie V 12/13 grupā: 1.vietā Martins Lūsis, 2.vietā Ralfs Lūsis, 3.vietā Marks Armands Birģelis. S 12/13 grupā 1.vietā Elīza Vēdzele, 2.vietā Daniela Satanova.

Labākie V 10 grupā: 1.vietā Toms Derkusovs, 2.vietā Jānis Freimanis, 3.vietā Mārtiņš Āboliņš. S 10 grupā 1.vietā Anete Šņoriņa, 2.vietā Stella Umleja.

Rezultāti:

APKĀRT-TALSIEM-2023 PROTOKOLS

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts