Skolu sports – Talsu novada atklātā skolēnu Olimpiāde futbolā Laidzē.

Skolu sports – Talsu novada atklātā skolēnu Olimpiāde futbolā Laidzē.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

14.maijā Laidzes profesionālās vidusskolas stadionā risinājās  Talsu novada atklātā skolēnu Olimpiāde futbolā (1998.-1999.g.dz.)  zēniem .Sabrauca futbolisti  no 8 skolām – Talsu 2.vidusskolas, Talsu Valsts ģimnāzijas, Sabiles vidusskolas, Laidzes pamatskolas,  Laucienes pamatskolas, Pūņu pamatskolas,  un arī  no kaimiņu novadiem – Mērsraga  un Kolkas. Spēles notika pēc mazā futbola (7:7) noteikumiem. Komandas  tika izlozētas un apvienotas divās grupās.

Pirmajā  grupā spēlēja Mērsraga, Talsu Valsts ģimnāzijas, Laidzes un Talsu 2.vidusskolas komandas. Vislabāk grupā veicās Talsu 2.vidusskolas komandai, kura ar  3:0 uzvarēja  Laidzi un  ar 2:1 pieveica Mērsraga komandu, bet spēlē ar Talsu Valsts ģimnāzijas  komandu piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:1. Arī Mērsraga komanda  grupā ieguva divas uzvaras, pieveicot Talsu Valsts ģimnāziju ar 1:0, un Laidzi 2:0, tomēr mērsradzniekiem  nācās piekāpties  spēlē ar Talsu 2.vidusskolas komandu1:2. Abas komandas grupā ieguva 6 punktus. Talsu 2.vidusskolas komandai bija vairāk iegūto un zaudēto vārtu starpība. Grupā – 1.vietā-Talsu 2.vidusskola, 2.vietā  – Mērsrags, 3.vietā – Talsu Valsts ģimnāzija, 4.vietā- Laidze.

Otrajā grupā sacentās  Laucienes, Pūņu, Sabiles un Kolkas skolu komandas. Pārliecinoši līderi grupā bija Laucienes futbolisti, kuri izcīnīja uzvaras savas grupas visās spēlēs. Laucienes komanda uzvarēja spēlē  ar Kolku 6:0, arī  Sabili pieveica ar 5:4, bet ar 3:0 uzveica Pūņu komandu. Grupā veiksmīgi spēlēja arī Sabiles komanda. Sabiles futbolisti ar 4:1 pieveica Kolkas komandu un ar 2:0 uzvarēja Pūņu komandu, bet ar Laucieni zaudēja spēli ar 4:5. Summējot punktus grupā – 1.vietā- Laucienes komanda, 2.vietā –Sabiles komanda, 3.vietā Pūņu komanda, 4.vietā –Kolka.

Finālā par 1.-2.vietu tikās Laucienes un Mērsraga komandu futbolisti. Mērsraga komanda ar 3:1 pieveica Laucienes komandu.Mērsraga komandas  futbolisti,  iegūstot 1.vietu, kļuva  par Talsu novada atklātās skolēnu Olimpiādes čempioniem futbolā.

Mērsraga v-sk. komandā spēlēja -/R.Rozenšteins,K Brinkmanis, E.Rožkalns, K.Dakstiņš,N.Baņģis, M.Irbe, M.Laukšteins, E.Arbidāns,T.Ratenieks,J.Ermansons./

 Laucienes pamatskolas komanda izcīnīja  2.vietu .

Laucienes pamatskolas komandā spēlēja-/T.Krūze,E.Gribusts,K.Treimanis,Rimants Kadiķis Skadiņš,K.Gribusts, J.Uzulnieks,A.Popens,J.Galvāns,R.Rasa./

 Par 3.-4.vietu cīnījās Laidze pamatskolas komanda un Talsu 2.vidusskola. Talsu 2.vidusskola ar 2:1 uzveica Laidzi. Talsu 2.viduskola izcīnīja 3.vietu.

Talsu 2.vidusskolas komandāspēlēja: /P.Neimanis, R.Ignašs, U.Grosmanis ,J.Akermanis, A.Dārziņš, A.Dorbe, N.Veipāns, M.Gūtšmits, A.Paurs./

4.vietā –Laidzes pamatskola, 5.vietā –Kolkas pamatskola, 6.vietā –Sabiles vidusskola, 7.vietā Talsu Valsts ģimnāzija, 8.vietā- Pūņu pamatskola.

Veiksmīgi sacensību tiesāšanu veica Sabiles vidusskolas sporta skolotājs M.Červoņikovs,  viņam  palīdzēja tiesnesis D.Bļinovs no Pūņu pamatskolas.

 

Paldies Laidzes profesionālās vidusskolas direktorei D.Spundei par iespēju organizēt skolēnu sacensības futbolā Laidzes stadionā, jo Talsos šādu iespēju nebija.

 

 Talsu novada Sporta skolas metodiķe

O.Vežuka

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts