Skolēnu sacensībās “Tautas bumba” uzvarēja Pūņu pamatskolas meitenes un Dundagas vidusskolas zēnu komandas .

Skolēnu sacensībās “Tautas bumba” uzvarēja Pūņu pamatskolas meitenes un Dundagas vidusskolas zēnu komandas .

27.janvārī Talsu sporta hallē uz Talsu novada atklātajām skolēnu sacensībām “Tautas bumbā “ ierādās 14 skolas. Spēlēs iesaistījās 13 zēnu un 12 meiteņu komandas. Pavisam sacensībās piedalījās 250 dalībnieki. Vispirms komandām spēles notika trīs apakšgrupās.
Finālā par 1.-3.vietu meitenēm tikās Valdemārpils vidusskolas, Talsu 2.vidusskolas un Pūņu pamatskolas meiteņu komandas. Patīkamu pārsteigumu visiem sagādāja Pūņu pamatskolas meitenes, kas sīvā cīņā finālā abos setos ar 2:0 pieveica Talsu 2.viduskolas un Valdemārpils meiteņu komandas. 1.vietu kopvērtējumā meitenēm un kausu saņēma Pūņu pamatskolas meitenes J.Garsila, S.Kalmane, K.Lapiņa, J.Garsela, E.Tālberga, S.Zēles, N.Veinberga, D.Baumane, K.Biezbārde, A.Tiļuga. Valdemārpils vidusskolas meitenes izcīnīja 2.vietu.Komandā spēlēja K.Indriksone, M. Celmiņa, L.Matisone, D.Silgale, Ž. Šeja, A.Kasjaņenko, S.Purgaile, K.Indriksone, K.Grīnberga. Kopvērtējumā 3.vietu meitenēm izcīnīja Talsu 2.vidusskolas komanda. Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja P.Bodniece, B.Strautmane, M.Mertena, A.Ārberga, R.Rozenšteine, S.Redviņa, E.Oša, A.Dinsberga, M.Vāciete, E.Dreifogele. 4.vietā-Rojas vidusskola, 5.vietā-Talsu sākumskola, 6.vietā-Dundagas vidusskola, 7.vietā-Laucienes pamatskola, 8.vietā –Talsu Kristīgā vidusskola, 9.vietā- Vandzenes pamatskola, 10.vietā- Talsu pamatskola, 11.vieta- Virbu pamatskola, 12.vietā –Lībagu sākumskola.
Zēnu konkurencē par 1.-3.vietu cīnījās Talsu 2.vidusskolas, Talsu Kristīgās vidusskolas un Dundagas vidusskolas zēnu komandas. Pārliecinoši uzvarēja Dundagas vidusskolas audzēkņi. Dundagas zēnu komandā spēlēja , kausu un diplomus saņēma A.Gorjunovs, K.Alkšbirze, L.Bleive, E.Engelbergs, M.Alkšbirze, A.Ozols, A.Bergmanis, N.Kārklevalks, I.Asars. 2.vietu izcīnīja Talsu 2.viduskolas zēni I.Freimanis, I.Karlsons, R.Lepe, K.Araks, R.Liukišs, R.Čuhnovs, M.Kaspars, A.Češenoks, V.Niedrājs, V.Čuhnovs.3.vieta zēniem pienācās Talsu Kristīgā vidusskolas komandai .Talsu Kristīgās vidusskolas komandā spēlēja K.Irbe, D.Māls, K.Dambergs, V.Krūmiņš, T.Dērings, K.Reinbergs, M.Reinbergs, R.Tropiņš,P.Kandis.4.vietā-Talsu sākumskola,5. vietā –Rojas vidusskola, 6.vietā- Valdemārpils vidusskola, 7.vietā –Lībagu sākumskola, 8.vietā-Talsu pamatskola, 9.vietā –Virbu pamatskola,10.vietā- Laucienes pamatskola, 11.vieta-Sabile vidusskola, 12.vietā Vandzenes pamatskola, 13.vietā- Pastendes pamatskola.
Tiesības piedalīties un spēlēt Kurzemes reģiona sacensībās “Tautas Bumba”, kas notiks 23.02.16, Liepājas novada Vaiņodē, izcīnīja Dundagas vidusskolas sporta skolotājas U.Silas zēnu un Pūņu pamatskolas sporta skolotāja J.Vīriņa meiteņu komandas . Atbildīgi sacensībās tiesneša darbu veica Talsu pamatskolas sporta skolotājs A.Lakstīgala ar saviem audzēkņiem.
Gatavojamies volejbola sacensībām. Nākošas sacensības notiks 10.02.16.Talsu sporta hallē.
O.Vežuka
Talsu NSS metodiķe
mob.28733791

2016.g Tautas bumba rezultāti (1)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts