Skolēni sacenšas “Veiklo stafetēs “ Valdemārpilī.

Skolēni sacenšas “Veiklo stafetēs “ Valdemārpilī.

Jau par tradīciju ir kļuvis katru gadu doties uz Valdemārpili, lai sacenstos “Veiklo stafetēs “ Šogad 9.decembrī Valdemārpils vidusskolā sabrauca 9 Talsu novada skolu komandas (2004.-2006.g.dz.) zēni un meitenes, pavisam 90 dalībnieki. Dalībniekiem stafetēs bija jāparāda gan ātrums,veiklība, lokanība un spēks. Komandā bija iekļauti 4 zēni un 4 meitenes.
Valdemārpils vidusskolas direktors A.Dzenis vēlēja visiem cīņas sparu. Sacensību dalībniekiem bija jāveic 6 stafetes ar basketbola, volejbola, vingrošanas bumbām, jālec ar aukliņām, jāpārnes pildbumbas, jāpārvar dažādi šķēršļi.
Komandu vērtējumā, summējot visu komandu sešu stafešu izcīnītās vietas, pārliecinoši ar 10 punktiem 1.vietu, diplomus un kausu ieguva Talsu sākumskolas sporta skolotājas S.Zvirgzdiņas audzēkņi. Talsu sākumskolas komandā cīnījās R.Āboliņš, E.Pētersons, R.Zagorskis, A.Štāls, R.Arājs, L.Eglīte, D.Krūmiņa, K.Purlica, M.Rezonga, S.Vītola. 2.vietu ieguva Virbu pamatskolas sporta skolotāja G.Oša audzēkņi ar 18 punktiem.Virbu pamatskolas komandā stafetes veica Ģ.Balodis, R.Mednis, R.Saveļjevs, A.Bremanis, V.Šķerbakovs, K.Prūse, M.Zoltāne, N.Žagariņa, D.Borodavka, A.Tarazēviča. Tikai vienu punktu Valdemārpils komanda zaudēja Virbu komandai. Valdemārpils vidusskolas A.Palameikas audzēkņi ar 19 punktiem izcīnīja 3.vietu. Valdemārpils komandā cīnījās D.Goldbergs, D.Jaunkalns, R.Šmits, A.Leja, R.Palēvics, A.Kasjaņenko, I.Bogdanova, L.Matisone, D.Silgale,K.Indriksone. 4.vietā ar 30 punktiem –Talsu pamatskola. 5.vietā ar 32 punktiem-Vandzenes pamatskola. 6.vietā ar 34 punktiem-Laucienes pamatskola. 7.vietā ar 36 punktiem-Talsu 2.vidusskola. 8.vietā ar 44 punktiem-Lībagu sākumskola. 9.vietā ar 47 punktiem- Pastendes pamatskola. Paldies Valdemārpils vidusskolai ,sacensību galvenajai organizatorei A.Palameikai par viesmīlību. Teicami savu darbu veica tiesneši –V.Odzelēvičs, S.Grīnvalde, K.Rodere-Roderte, L.Šironova, S.Bērziņa, E.Jansons.
2015.g.9.decembrī.
O.Vežuka
Talsu NSS metodiķe

2015 stafetes kopv.Vps

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts