Sezonas noslēgums – BASKETBOLISTU MINI grupā (U-12)

Sezonas noslēgums – BASKETBOLISTU MINI grupā (U-12)

 

Noslēgušās šīs sezonas basketbola spēles Mini grupā U-12 vecuma grupas zēniem. Turnīrā piedalījās 41 komanda no visas Latvijas. Talsu U-12 puiši visu laiku cīnījās par 9.-16.vietu, kaut gan pēc priekšsacīkstēm, kas risinājās Kurzemes zonā, bijām otrie. Tālāk cīņās iesaistījās visspēcīgākās komandas no lielajām pilsētām un mēs nokļuvām grupā par 9.-16.vietu. 

Visos sabraukumos mēs šajā grupā noturējāmies un pēdējā sabraukumā Madonā, Talsu U-12 zēni saglabāja 13.vietu, kas ir labs rezultāts un panākums, jo aiz mums palika daudzas spēcīgas komandas. 

Komandā spēlēja M.Cinis, N.Grosbahs, D.Indriksons, H.Bajārs, P.Kunkulis, M.Māls, J.Šņepsts, K.Krēķis, T.Kalniņš, T.Fridriksons, kā arī jaunākie puiši, kuri guva labu pieredzi. D.Māls un R.Lasenbergs arī deva savu artavu šai pasākumā. 

 

Treneris A.BAJĀRS. 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts