Sestdien, 8. augustā, Mārupes 90 gadu svētku ietvaros norisinājās Latvijas lielākā jaunatnes riteņbraukšanas sacensību “Baltais Cerību kauss” priekšpēdējais posms.

Sestdien, 8. augustā, Mārupes 90 gadu svētku ietvaros norisinājās Latvijas lielākā jaunatnes riteņbraukšanas sacensību “Baltais Cerību kauss” priekšpēdējais posms.

Liels karstums, daudz smaidīgi un azarta pilni cilvēki sestdien pulcējās Jaunmārupē. Šeit Mārupes 90 gadu svētku jubilejas ietvaros norisinājās pašmāju lielākā jaunatnes šosejas riteņbraukšanas sacensību “Baltais Cerību kauss” priekšpēdējais septītais posms. Zēnu, jauniešu un meiteņu grupu sportisti sacentās kritērija braucienos, kamēr jaunākie dalībnieki mērojās spēkiem ļoti azartiskajos bērnu braucienos
ritenbrauksana1 ritenbrauksana2 ritenbrauksana3Jaunieši spēkiem mērojās 20 kilometru distancē, veicot četrus apļus.
Cīņā par triumfu iesaistījās gan Rozenfelds, gan arī viņa komandas biedrs Dāniels Eglītis, rīdzinieks Mareks Arnis Vecmanis un kuldīdznieks Arvis Rendors. Veicot nelielu atrāvienu un uzvarot pēdējā starpfinišā, trešo vietu sacensību noslēgumā izcīnīja talsinieks Raimonds Zlotņikovs, kuram bija 48 punkti. Otrais tikmēr palika Vecmanis, bet uzvaru svinēja Mareka Maļinovska, Ernesta Pūces un Olafa Andersona audzēknis Rendors (“Kuldīga/ MSĢ”). Kopvērtējumā līderis joprojām ir Kristers Ansons no “Talsi/ MSĢ” (94 punkti). Ronalds Zlotņikovs ieguva 16. V
ietu.
Talsu novada Sporta skola komandu kopvērtējumā ieguva 3. vietu.

“Baltais Cerību kausa” sezona ar aizraujošo MTB krosu noslēgsies Smiltenē 20. septembrī.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts