Sākusies pieteikšanās virves vilkšanas sacensības “Pilskalna stiprinieki “

Sākusies pieteikšanās virves vilkšanas sacensības “Pilskalna stiprinieki “

12.augustā plkst. 11.00 Talsu pilskalnā Dižmāras tirgus laikā norisināsies virves vilkšanas sacensības „Pilskalna stiprinieki”. Aicinām piedalīties un izveidot komandu, kas sastāv no pieciem dalībniekiem. Dalībnieku grupas:

“Ģimenes” grupa. Komanda sastāv no 5 dalībniekiem, kas veidota ne vairāk kā no divām ģimenēm, kuru sastāvā ir divi pieaugušie un trīs bērni.

“Pilskalna stiprinieks” grupa – komanda sastāv no 5 dalībniekiem, kurā visi dalībnieki ir sasnieguši 18 gadu vecumu.

Komandas piesakās uz vietas no plkst. 9:45 vai iepriekš elektroniski Talsu novada Sporta skolas mājaslapā www.talsusportaskola.lv, sadaļā  Virves vilkšanas sacensības līdz 11.augusta 12:00.

Virves vilkšanas sacensības organizē Talsu tautas nams un Talsu novada Sporta skola; atbalsta ledusdizains.lv, SIA „Nārone”, veikals „Lāčuks”, SIA „Epic print”, ādas apstrāde „StoneHill”, SIA „Furors” „Klondaika”, SIA „Kurzemes sēklas” un Talsu tūrisma informācijas centrs.

virves_nolikums

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts