Sākusies jaunā VEF LJBL sezona

Sākusies jaunā VEF LJBL sezona

Ar spēlēm U-12 un U-13 vecuma grupās aizsākusies jaunā 2014./2015.gada, un nu jau ar jaunu ģenerālsponsoru un nosaukumu, VEF LJBL sezona. Šogad Talsus pārstāv ne tikai zēnu komandas, bet arī viena meiteņu komanda, apvienotā Rojas un Talsu U-13 meiteņu komanda, kurām šī sezona būs kārtīgas ugunskristības, jo lielākā daļa komandas spēlētājās spēlē pie vecākām (pat 3 un 4 gadus vecākām) meitenēm.

Zēni pirmās spēles aizvadīja mājās, Talsos.

U-12 puiši sezonu iesāka ar zaudējumu pretiniekiem no Jelgavas. Spēles likteni izšķīra otrā ceturtdaļa, kura tika zaudēta pa 15 punktiem, un gala rezultātā zaudēts ar 44:56. Rezultatīvākie mūsējo rindās bija D.Māls un P.Neimanis, attiecīgi ar 23 un 10 punktiem. Jāpiebilst, ka arī šeit daļa no komandas ir jaunāki par 12 gadiem.

U-13 puiši aizvadīja divas spēles, kurās tika izcīnātas ļoti pārliecinošas uzvaras. Vispirms ar 64:10 tika sakauti jelgavnieki (rezultatīvākie P.Kunkulis 16, K.Krēķis 12, H.Bajārs un M. Cinis pa 10 punktiem), bet otrajā spēlē pret Dobeli vēl pārliecinošāka uzvara – 111:13. Arī šinī spēlē rezultatīvākie P. Kunkulis ar 21 punktu, M. Cinis ar 19, bet H.Bajārs ar 18 punktiem.

Meitenēm pirmā spēle Latvijas Jaunatnes līgas ietvaros tika aizvadīta Tukumā, kur nācās tikties ar spēcīgo Saldus komandu. Saldinieces bija krietni pārākas meistarībā, gan auguma ziņā, kas ļoti sabiedēja mūsu meitenes, kurām laukumā līdz ar to neklausīja ne rokas, ne kājas, un, diemžēl, pirmajā spēlē vēl neizdevās tikt pie punktiem, piedzīvots liels zaudējums ar 0:96.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts