Sacensības „Veiklo stafetes„ Valdemārpilī

Sacensības „Veiklo stafetes„ Valdemārpilī

 

???????????????????????????????
22.janvārī uz Valdemārpils vidusskolas sporta zāli devās (2002.-2004.g.dz.) skolu komandas, lai sacenstos Talsu novada atklātās skolēnu Olimpiādes sacensībās „Veiklo stafetēs ”.

Komandā startēja 8 dalībnieki (4 zēni un 4 meitenes). Skolas vērtēja A u B grupās. Pavisam pieteicās 10 skolas ar 99 dalībniekiem. Stafetēs sportistiem bija jāparāda ātrums, veiklība, spēks, izturība, kā arī spēja darboties komandā. Stafetēs bija iekļauti elementi ar basketbola un futbola bumbām, pildbumbām, vingrošanas apļiem un noslēgumā komandām  jāveic kombinētā stafete ar šķēršļu joslu.

Sacensību atklāšanas parādē Valdemārpils vidusskolas direktors A.Dzenis sveica visus dalībniekus Valdemārpils vidusskolā un novēlēja visiem veiksmīgus startus. Skolas izlozēja starta kārtību un pēc sporta skolotājas A. Palameikas svilpes signāla, sacensības varēja sākties.

Stafetē basketbola bumbas piespēlēs vislabāk veicās Talsu 2.vidusskolas, Talsu pamatskolas, Virbu pamatskolas un Laucienes pamatskolas audzēkņiem. Savukārt, futbola bumbu vadīt vislabāk prata Pastendes, Vandzenes, Rojas, Talsu 2.vidusskolas un Laucienes bērni. Stafetē ar pildbumbu pārnešanu, kur bija vajadzīgs spēks un izturība, to vislabāk veica Rojas, Pastendes, Virbu, Vandzenes un Valdemārpils jaunie sportisti. Kombinētā stafetē ar šķēršļu joslu visātrāk finišēja Laucienes, Pastendes, Talsu 2.vidusskolas,Talsu pamatskolas komandas.

 

Summējot visa sešas stafetes :

 

A grupā skolām komandu vērtējumā –  1.vietā ar 10 punktiem Rojas vsk.,  /T.Zārda, K.Kronberga, D.Vjatere, E.Akmeņlauka, S.Pētersone, M.Zembahs, P.Upners, R.Dreimanis, R.Toporkovs,D.Leitarts./  2.vietā ar 13 punktiem Talsu 2.v-sk.komanda /K.Kalēja,A.Krūkle, G.Matisone,A.Erdmane,S.Krauze,M.Cinis,M.Jansons,K.Kiseļevskis, T.kalniņs./.3.vietu ar 15 punktiem izcīnīja Talsu pamatskolas  komanda /A.Jarošs, E.Kurpnieks, J.Šnepsts, A.Ļutjanskis, K.Straupe, A.Frīdenberga, A.Pudure, A.Burnevica, E.Bernāne, V.kukīte./  4.vietā ar 22 punktiem Valdemārpils vsk. komanda.

 

B grupā skolā kopvērtējumā – par 1. un 2.vietu notika cīņa starp Laucienes un Virbu pamatskolas komandām, abas komandas  kopvērtējumā izcīnīja vienādi 13 punktus.  Lai noskaidrotu uzvarētāju tālāk tika vērtēts, kurai komandai ir vairāk 2.vietas stafetēs. Komandu vērtējumā uzvarēja un 1.vietu un kausu ieguva Virbu pamatskolas komanda./P.Stepānova,G.Freimanis, R.Leiterts, M,Purviņš, G.Bremanis, S.Šmite,I.Lavrinoviča, S.Girnusa, M.Zoltāne, K.Prūse.  Laucienes p-sk. ar  13 punktiem pienācās  2.vieta/ A.Galvāne,S.Līberga,S.Balabka, V.Kadiķe-Skadiņa, K.Nikonova,K.Erdmanis,R.GindraJ.Ieviņš,R.Škapars,D.Gribusts./ 3.vietā ar 15 punktiem Pastendes pamatskolas komanda/E.Vaičule, E.Zemīte, A.Paipala, V.Spruģēvica, L.Treimane, R.Dambergs,J.Simsons,M,Caune,A.Ginters, K.Kārlsbergs ./ 4.vietā  Vandzenes p-sk komanda, 5.vietā Lībagu sākumskola, un 6.vietu izcīnīja Stendes pamatskolas komanda.

Lai varētu sekmīgi norisināties sacensības , laiku komandām uzņēma pieredzējušais sporta darbinieks  V.Odzelēvičs, bet laukuma darbojās  tiesneši – S.Maķevica, S.Blaua, K.Muzikante – Spēlmane, viņas  vēroja ,lai  sportisti neizdarītu   pārkāpumus stafetēs, savukārt D.Grantiņš rūpējās par mūziku un rezultātu  apkopojumu  datorā  ,bet E.Dzene veicot brīvprātīgo palīga darbu, fotografēja interesantākos mirkļus sacensībās

Sacensību protokols: protokols

Bildes no sacensībām aplūkojamas mājas lapas sadaļā – Galerijas

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts