Sabraukums Jelgavā U10 grupām: Talsu NSS/THK aizvada 3 hokeja spēles pret komandām no Jelgavas, Liepājas un Olaines

Sabraukums Jelgavā U10 grupām: Talsu NSS/THK aizvada 3 hokeja spēles pret komandām no Jelgavas, Liepājas un Olaines

Svētdien, 7.janvārī, Talsu NSS/THK U10 grupai bija sabraukums Jelgavā, kur tika aizvadītas 3 spēles.

“Pirmajā spēlē pret Jelgavu iesākām lēni, bet otrā periodā izdevās izlīdzināt rezultātu un spēle beidzās neizšķirti 2:2. Otrajā spēlē pret Liepājas komandu labi spēlējām aizsardzībā, tomēr neizdevās izveidot labu spēli uzbrukumā un iemest ripu vārtos neizmantojām iespējas, kuras bija. Rezultātā zaudējām 1:2. Trešajā spēlē pret Olaini turpinājām ļoti labu spēli aizsardzībā un vairāk gājām uzbrukumā. Izdevās gūt tikai vienus vārtus, ar ko šoreiz arī pietika, jo Talsu komandas vārtos izcili spēlēja Alberts Žanis Kristiņš, aizvadot “sauso” spēli un uzvarot Olaini 1:0,” uzsver treneris Andrejs Raudziņš.

U10 komanda aizvadīja veiksmīgas un saliedētas spēles, kurās ar gūtajiem vārtiem izcēlās Martins Siliņš, Harijs Ziediņš un Gustavs Lorencs. Aizsardzībā – Annija Ieviņa, Raitis Gricinskis, Marko Kučinskis un Daniels Libers, kuri cīnījās un bloķēja pretinieku komandas metienus.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts