„Sabiles kauss telpu futbolā jauniešiem”

„Sabiles kauss telpu futbolā jauniešiem”

Piektdien, 17. martā, Sabiles sporta centra zālē pēdējo reizi šosezon risinājās turnīrs „Sabiles kauss telpu futbolā jauniešiem”, kurā piedalījās 2001. gadā dzimuši dalībnieki un 2005. gadā dzimuši dalībnieki. Abās vecuma grupās tika pārstāvētas komandas no Talsiem, Kuldīgas, Laidzes un Sabiles. Atbilstoši turnīra izspēles kārtībai katra komanda aizvadīja trīs spēles, laukumā pa reizei tiekoties katrai ar katru viena apļa ietvaros. Kopumā tika aizvadīti seši posmi, iegūtie punkti katrā posmā summējās un komanda ar lielāko punktu skaitu ir uzvarētāji.

U12 grupā kopvērtējumā ar 6 punktiem 4.vieta Talsu komandai. 3. vietā ierindojās mājinieku komanda Sabile izcīnot 24 punktus. 2. vietu ieņēma FK Laidzes zēni ar 35 punktiem, bet godpilno 1. vietu pārliecinoši ar 39 punktiem izcīnīja viesi no Kuldīgas. Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Jānis Lejnieks (Talsi), Valters Čuhnovs (FK Laidze), Ralfs Kaņeps (Sabile) un Aleksis Blāķis (Kuldīga).

U16 grupā 4.vieta Kuldīgas zēniem, izcīnot 4 punktus turnīrā. 3. vietā ierindojās FK Laidze ar 21 punktu. Sīvākās cīņas šajā grupā bija starp Talsu un Sabiles zēniem 6 savstarpējās spēles turnīra garumā komandas cīnījās neizšķirti un Sabiles kausa ieguvējus nācās noskaidrot pēdējā posmā. 2. vietu ieņēma Talsu komanda ar 37 punktiem, bet pirmo vietu godam izcīnīja Sabiles komanda ar 38 punktiem. U16 vecuma grupā par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Miks Buks (Kuldīga), Ričards Klismets (FK Laidze), Yan Selifanov (Talsi) un Kārlis Neilands (Sabile).

Paldies treneriem un komandām par dalību Sabiles kausā, vecākiem un skatītājiem par atbalstu visas sezonas garumā, paldies jauniešiem par atdevi un degsmi, trenēsimies un gatavosimies vasaras sezonai!

Treneris Mārcis Červoņikovs

IMG_2857 IMG_2850 IMG_2849 IMG_2838 IMG_2802

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts