Sabiles kauss telpu futbolā 1.posms

Sabiles kauss telpu futbolā 1.posms

27.oktobrī Sabiles sporta centrā tika aizvadīts 1. posms “Sabiles kauss telpu futbolā jauniešiem”. Turnīrs norisinājās divās vecuma grupās 2001.gada dzimušie zēni un jaunāki un 2005.gadā dzimušie zēni un jaunāki. Katrā vecuma grupā piedalījās 4 komandas.

Vecākajā grupā 2001.gadā dzimušiem jauniešiem 1.vieta Sabiles  futbolistiem, kuri trijās spēlēs izcīnīja divas uzvaras un vienu neizšķirtu. 2.vieta Talsu futbolistiem ar vienu uzvaru un diviem neizšķirtiem un 3.vieta Kuldīgas zēniem ar vienu uzvaru un vienu neizšķirtu, bet 4.vieta FK Laidzes futbolistiem.

Jaunākajā grupā 2005.gadā dzimušiem pārliecinoši ar trīs uzvarām 1.vietā Kuldīgas futbolisti, 2.vietā ar divām uzvarām un vienu zaudējumu Sabiles futbolisti, bet 3.vieta Talsu zēniem ar vienu uzvaru un diviem zaudzējumiem un 4.vieta FK Laidzes futbolistiem.

Paldies vecākiem un sakatītājiem par atbalstu un tiekamies 2.posmā 19. novembrī 11:00 Sabiles sporta centrā!

sabiles-kauss-telpu-futbola-1-p

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts