Sabiles kauss futbolā 8 pret 8 U10 vecuma grupā

Sabiles kauss futbolā 8 pret 8 U10 vecuma grupā

Sabiles kauss U -10 futbolā 8 pret 8 šovasar notika pirmo reizi, lai jaunie futbolisti sāktu iepazīties ar futbolu uz jau lielāka laukuma nekā ierasts. Vasaras garumā tika aizvadīti 4 posmi. Katrā posmā komandas izspēlēja katra ar katru un par kausu cīnījās 4 komandas: TNSS/Sabile, TNSS/Talsi, Kandava, Pūre. Kopvērtējumā 4.vietā ar 5 punktiem TNSS/Talsi, 3.vietā Pūre ar 10 punktiem, 2.vietā TNSS/Sabile ar 25 punktiem un 1.vieta Kandava ar 30 punktiem.

TNSS/Sabile komandā spēlēja: Edvards Markuss Millers, Annika Millere, Everts Jānis Himičs, Jēkabs Mikus Himičs, Raivis Āboliņš, Artūrs Reimarts, Ronalds Grīnbergs, Hugo Kantenieks, Markuss Planders, Krišjānis Cīrulis, Mārcis Roderis-Roderts, Edgars Zvaigzne.

TNSS/Talsi komandā spēlēja: Roberts Apinis, Mārcis Sudmals, Valters Bīriņš, Adrians Bīriņš, Voldemārs Freimanis, Olivers Kiršentāls, Rihards Kurenkovs, Reinis Kurāts, Eduards Lāže, Ratmirs Pirijevs, Ralfs Vītols.

Treneri: Mārcis Červoņikovs, Sandris Krūmiņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts