S! – FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts slēpošanā II posms

S! – FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts slēpošanā II posms

???????????????????????????????

30.janvārī Siguldā, Laurenču sporta un aktīvās atpūtas centrā norisinājās Ziemas skolēnu čempionāts distanču slēpošanā. Šajās sacensībās piedalījās arī 11 Talsu novada skolēni un Sporta skolas audzēkņi.

Dalībnieki sacentās brīvajā solī attiecīgi 600m un 2,4km garā distancē. V-10 grupā augtāko rezultātu sasniedza Pastendes pamatskolas skolnieks Kristiāns Kārlsbergs 5.vieta, 6.vietā Kistofers Sideļskis (Talsu 2. vidusskolas), 9.vietā Rainers Balodis (Talsu 2. Vidusskola), 16. vieta Kristers Kalašņikovs (Pastendes pamatskola), 17.vieta Roberts Brencis (Talsu 2. Vidusskola), 21.vieta Rinalds Alksnis (Pastendes pamatskola), 27.vieta Ginters Artis (Pastendes pamatskola).

S-12 vecuma grupā augstā 9.vietā  Viktorija Spruģevica (Pastendes pamatskola), V-12 grupā  12.vieta Ralfs Danbergs (Pastendes pamatskola), 15.vieta Gatis Reinbergs (Talsu kristīga vidusskola). V-14 grupā šoreiz nedaudz slēpju slīdamība neļāva Renāram Birkentālam no Talsu 2. Vidusskolas, pacīnīties par augstāku rezultātu un beigās  5.vieta.

Kopumā sacensībās piedalijās 224 skolēni no dažādām Latvijas skolām. Pateicamies  Talsu novada Sporta skolai par iespēju piedalīties sacensībās.

 

Audzēkņus sagatavoja biatlona nodaļas treneri Andris Šņoriņš, Jānis Neimanis un Reinis Korsunovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts