RSP BABOLAT 2014.-2015.g. atklātais čempionāts Badmintonā I kārta Rīgas Olimpiskajā centrā

RSP BABOLAT 2014.-2015.g. atklātais čempionāts Badmintonā I kārta Rīgas Olimpiskajā centrā

IMG_0043

 

Jau pagājušajā sezonā RSP BABOLAT visās sacensībās spēlējām ar lielu prieku un arī mūsu bērniem bija labi sasniegumi. Sacensības regulāri tiek organizētas Rīgas Olimpiskā centra lielajā zālē uz 12-17 laukumiem. Sacensības uz tik daudziem laukumiem notiek ļoti raiti, un arī attālums no Talsiem līdz Rīgas Olimpiskajam centram ir vismazākais salīdzinot ar citām Latvijas zālēm, kur notiek Badmintona sacensības. Tāpat kā uz sacensībām Siguldā arī šoreiz (20.septembrī) komandā tika iekļauti tikai grupas labākie spēlētāji. Tas nozīmē, ka treniņos labi jācenšas strādāt visiem, lai ar savu labo spēli iekļūtu mūsu izlases komandā.

Šoreiz sasniegtie rezultāti:

GRUPĀ D, kur spēlēja visjaunākie ZĒNU VIENSPĒLĒS (no 15 dalībniekiem) – pirmās 4.vietas izcīnīja mūsu zēni: 1.vietā KRISTAPS VĀRNA, 2.vietā AIGARS RODERIS- RODERTS, 3.vietā DANS DANIELS BISENIEKS, 4.vietā FILIPS ĒCIS, 11.vietā MĀRTIŅŠ VĀRNA.

GRUPĀ C MEITEŅU VIENSPĒLĒS (no 22.dalībniecēm) – 3.vietā IEVA ABIGAILA VALGELINA, 6.vietā NIKOLA KALNIŅA, 11.vietā VIKTORIJA GILBERTE, 13.vietā ELZA ĀBOLIŅA, 16.vietā SANTA STRAUME.

GRUPĀ C ZĒNU VIENSPĒLĒS (no 15.dalībniekiem) – 1.vietā RIČARDS MEŽENIEKS, 3.vietā MATĪSS PUTNIŅŠ, 5.vietā ANDRIS RAIVIS VERNERS, 7.vietā MĀRIS NAGOBADS.

Šajās sacensībās (šosezon jau trešajās) mūsu grupu jau trešo reizi vadīja abi treneri, un sportistiem jau trešo reizi palīdzēja ar savu transportu atbraukušie vecāki un līdzjutēji, paldies viņiem visiem. Komandā iekļautie sportisti izpildīja treneru izvirzītās prasības.

Nākamās sacensības Talsos 4.oktobrī J.Broka un R.Kalniņa piemiņai.

Nākamās izbraukuma sacensības 8.nov. Rīgas Olimpiskā Centrā BABOLAT  2. Kārta.

Ar cieņu,

Talsu novada Sporta skolas Badmintona nodaļas treneris Jānis Pētersons.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts