RSB BABOLAT 2014.-2015.g. atklātā čempionāta Badmintonā 3.kārta Rīgas Olimpiskajā centrā

RSB BABOLAT 2014.-2015.g. atklātā čempionāta Badmintonā 3.kārta Rīgas Olimpiskajā centrā

14

2015.gada 10.janvārī Rīgas Olimpiskajā centrā norisinājās RSP BABOLAT 2014.-2015.gada atklātais čempionāts Badmintonā 3.kārta.

RSP BABOLAT organizētās sacensības Rīgas Olimpiskā centra lielajā zālē vienmēr ir  ļoti spraigas un interesantas. Tā arī šoreiz 3.kārtas sacensībās piedalījās vairāki labi sagatavoti spēlētāji, salīdzinot ar pirmajām divām kārtām.

Šoreiz sasniegtie rezultāti:    GRUPĀ  D, kur spēlēja visjaunākie, ZĒNU VIENSPĒLES  no 24 dalībniekiem pirmo vietu izcīnīja Kristaps Vārna, 4.vietā  Mārtiņš Vārna, 5.vietā Aigars  Roderis- Roderts, 7.vietā Filips Ēcis. 

GRUPĀ C  MEITEŅU un  SIEVIEŠU VIENSPĒLĒS  no  35 dalībniecēm:  5.vietā  Ieva Abigaila Valgelina,   20.vietā  Viktorija Gilberte,  23.vietā Nikola Kalniņa, 27.vietā Santa Straume.

GRUPĀ  C  ZĒNU un VĪRU  VIENSPĒLĒS  no  20 dalībniekiem:  5.vietā Andris  Raivis   Verners, 13.vietā Māris Nagobads, 17.vietā Gvido Jansons.

GRUPĀ  B  ZĒNU un VĪRU VIENSPĒLĒS  no  17 dalībniekiem: spraigā cīņā   Ričards Meženieks izcīnīja 2.vietu.

GRUPĀ B SIEVIEŠU VIENSPĒLĒS no 13 dalībniekiem: 9.vietā ieguva Annija Kuzma.

Šajā kārtā mūsu sportisti startēja arī dubultspēlēs, lai labāk sagatavotos Latvijas Jaunatnes čempionātam. Arī  dubultspēlēs spēlēja jaunieši kopā ar pieaugušajiem.

GRUPĀ  B  JAUKTAJĀS DUBULTSPĒLĒS  no  13  pāriem: 6.vietu  smagās cīņās izcīnīja vietā Andris  Raivis   Verners un Ieva Abigaila Valgelina, 8.vietu ieguva Kristaps Vārna un Viktorija Gilberte, 12.vietu Santa Straume un Aigars  Roderis- Roderts bet, 11.vietu Mārtiņš Vārna spēlējot kopā RBS/RSP audzēknes Lienes Puises-Puišes.

Komandā iekļautie sportisti izpildīja treneru izvirzītos uzdevumus.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts