ROBERTS AKMENS Pasaules Čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā Itālijā airē finālā

ROBERTS AKMENS Pasaules Čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā Itālijā airē finālā

roberts_a

smaiļotājs Roberts Akmens

Kā jau iepriekš rakstīts, Talsu novada Sporta skolas smaiļotājs Roberts Akmens pārliecinoši izpildīja kvalifikāciju fināla braucieniem Pasaules Čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā, kas norisinājās Itālijā. Rezultātā Roberts savā kvalifikācijas braucienā izcīnīja 2.vietu.

Sportista secinājumi atskatoties uz aizvadītajām sacensībām: „Čempionātu vērtēju veiksmīgi, kaut arī zinu, ka varu labāk. Pusfinālā finišēju ceturtais, no trešās vietas atpaliku par 0,2sek, kuras arī bija liktenīgās, lai tiktu uz Olimpiskajām spēlēm. Diemžēl, B finālā startā pieļāvu kļūdu, kura liedza pacīnīties par uzvaru. Finišēju sestais, kas kopvērtējumā man deva piecpadsmito vietu no piecdesmit trīs dalībniekiem. Uzskatu, ka priekš pirmās reizes rezultāts ir labs, es sapratu, ka varu cīnīties, un no kļūdām mācīšos. Turpināšu trenēties, jo pavasarī būs vēl viena iespēja tikt uz Olimpiskajām spēlēm, tā kā cerība vēl ir 🙂 … .”

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts