Riteņbraukšanas svētki 2017!

Riteņbraukšanas svētki 2017!

Š.g. 22.jūlijā saulainajā sestdienā pie Talsu sporta nama notika Talsu novada Sporta skolas organizētie un vadītie Riteņbraukšanas svētki 2017. Sacensības notika Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rīkoto sacensību “Cerību kauss” Talsu posma ietvaros. Sacensībās piedalījās 52 jaunie riteņbraucēji. Dip Dap grupā zēnu konkurencē 1.vietu izcīnīja Jēkabs Bitters, 2.vieta Hugo Dinsbergam, bet 3.vieta Edžum Šmithenam. Meitenēm šajā grupā 1. bija Sabīne Alksne, 2. vieta Katrīnai Dubicai , bet 3.vieta Sofijai Svarinskai. Trīsriteņu + grupā šoreiz startēja tikai meitenes. 1.vieta Rūtai Šķiliņai, bet 2.vieta Annijai Ieviņai. Grupā 2010.gadā dzimuši un jaunāki bērni startēja ar divriteņiem. Zēniem 1.vietu izcīnīja Gustavs Kaufmanis, 2.vieta Kevinam Aveniņam un 3. vieta Oliveram Krauzem. Meitenēm 1.vieta Nikolai Annai Skrapcei, 2.vieta Katei Balodei, 3.vieta Elzai Šnēbergai. 2008.-2009.g.dz. grupā 1.vietu izcīnīja Rihards Lozbers – Janukovičs, 2.vieta Ivaram Ķiepem, 3.vieta Emīlam Brencim. Meitenēm 1.vieta Laurai Klismetei un 2.vieta Reičelai Reinholdei. Grupā 2006.-2007.g.dz bērniem zēnu konkurencē 1.vietu izcīnīja biatlonists Valters Bresme aiz sevis 2.vietā atstājot dvīņu brāli Oliveru Bresmi, 3.vietā Raiens Reinholds. Meitenēm 1.vieta Katei Sūniņai, 2.vieta Alisei Andersonei. Grupā 2004.-2005.g.dz. bērniem šoreiz startēja tikai zēni. 1.vietu izcīnīja biatlonists Rainers Balodis, 2.vieta arī biatlonistam Rinaldam Alksnim, bet 3.vieta Rūdolfam Priževoitim. Katrs dalībnieks finišējot saņēma diplomu un balviņu, bet uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām, dāvanu kartēm un piemiņas dāvanām.

Paldies atbalstītājiem doltcini.lv, ZZK velopreču veikalam, Talsu novada Kultūras, sporta un tūrisma centram.

Linda Bresme

Talsu novada Sporta skolas

direktora vietniece izglītības jomā

Riteņbraukšanas svētki 2017 rez

image(159) image(158) IMG_7444 IMG_7438 IMG_7436 IMG_7434

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts