„Rīgas Skolēnu Pils” BABOLAT Atklātā čempionāta Badmintonā 3.kārta

„Rīgas Skolēnu Pils” BABOLAT Atklātā čempionāta Badmintonā 3.kārta

30.martā Rīgas Olimpiskajā Centrā notika  „Rīgas Skolēnu Pils” BABOLAT Atklātā čempionāta Badmintonā 3.kārta.

Talsu novada Sporta skolas Badmintona nodaļa šajās sacensībās piedalās ar labiem panākumiem jau no 1.kārtas29.septembrī. Augstākā kaluma medaļas visās kārtās D grupā izcīnījis mūsu AIGARS Roderis-Roderts , Kurš mācās TALSU 2.VIDUSSKOLĀ būdams viens no labākajiem skolniekiem un sportistiem. PALDIES sakām visiem Aigara 2.vidusskolas skolotājiem par sadarbību un atbalstu, jo tikai mūsu kopējā darbā ir iespējami  labi rezultāti augstākā Valsts līmeņa sacensībās.      Šoreiz izcīnītās vietas:

GRUPĀ  D ,kur  paredzētas spēles bērniem līdz 13.gadu vecumam, no dažiem klubiem reizēm tiek pielaizti spēlēt arī DAUDZ lielāki spēlētāji, veidojot negodīgas attiecības pret īstā vecuma sportistiem. Arī šoreiz mūsu zēniem nācās izcīnīt uzvaras pret daudz lielākiem zēniem. Tas rada neizpratni pret tik bezkaunīgas uzvedības treneriem bāžot savus GORILLAS, kuri ir 4 gadus vecāki, spēlēt mazo sportistu grupā.   MEITEŅU VIENSPĒLĒS  WS  2.vietā IEVA ABIGAILA VALGELINA, 19.v. Nikola Kalniņa (No 27 sportistēm.)     ZĒNU VIENSPĒLĒS   MS  starp 28 sportistiem  1.VIETU  izcīnīja Mūsu AIGARS RODERIS-RODERTS,  2.Vietā  FILIPS ĒCIS, kurš pusfinālā veica īstu varoņdarbu  uzvarot trīs setos divreiz lielāku pretinieku. 4.v. Dans Daniels Bisenieks, 5.v. Kristaps Vārna, 7.v. Jēkabs Konošonoks, 11.v. Mārtiņš Vārna, 19.v. Patriks Kandis, 24.v. Matīss Bisenieks.

GRUPĀ   C  jauniešiem no 12-18.g.  WS  no 18. Sportistēm  9.v. ANNIJA KUZMA, 14.v. Kristiana  Mirecka.  MS  no26.sportistiem  1.Vietu izcīnīja Mūsu  RIČARDS MEŽENIEKS, 11.v. Matīss Putniņš, 13.v. Artis Einštāls, 18.v. Dmitrijs Amosovs, 19.v. Gvido Jansons, 20.v. Renārs Krastiņš, 21.v. Andris Raivis Verners.

GRUPĀ  B  no 13 sportistēm WS  12.v. Sabīne Simsone.  MS no 14gb. 9.v. Raivis Reinfelds.

GRUPĀ   A  no 22 sportistiem   MS  16.v. Rihards Priedols, 19.v. Kaspars Valbergs.

Spēlējot starp visas Latvijas labākajiem badmintonistiem  tikai vienspēlēs mūsu Sportisti  smagās cīņās izcīnīja  2. ZELTA un 2. SUDRABA MEDAĻAS.

Nākamās sacensības Talsu novada Pieaugušo Čempionāts  12.aprīlī  Talsos.

Nākamās izbraukuma sacensības  Rīgas Olimpiskā Centrā  26. Aprīlī.

 

Ar cieņu Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneris J. Pētersons.

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts