REZUTLĀTI – Pilsētas svētku „ Naktsskrējiens 2015 ”

REZUTLĀTI – Pilsētas svētku „ Naktsskrējiens 2015 ”

FOTO

NUPAT AIZVADĪTS AIZRAUJOŠS TALSU PILSĒTAS SVĒTKU NAKTSSKRĒJIENS 2015! Šogad šogad krietni pārspēts iepriekšējā gada dalībnieku skaits. Pagājušajā gadā kopumā skrēja 86 cilvēki, bet šogad 134!!! Paldies par pasākuma organizēšanu Talsu novada Sporta skolai un Talsu tautas namam. Lielākais paldies visiem dalībniekiem par atraktivitāti, izdomu un radošumu… 

Plašāku aprakstu gaidiet pirmdien.. 🙂

TALSU PILSĒTAS SVĒTKU NAKTSSKRĒJIENA REZUKTĀTI: Naktsskrējiens 2015 – REZULTĀTI 

!!!

AICINĀM jauniešu grupas II vietas ieguvēju ARVI LEMBERGU

diplomu, medaļu un saldo pārsteigumu no “Pure chocolate”saņemt Talsu novada Sporta skolā!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts