Rezultatīvā spēlē “Talsu NSS/Krauzers” pārspēj “Rubeni”

Rezultatīvā spēlē “Talsu NSS/Krauzers” pārspēj “Rubeni”

Sestdien, 7.decembrī “Talsu NSS/Krauzers” Elvi florbola līgā aizvadīja vienpadsmitās kārtas spēli pret Kocēnu novada “Rubeni”. Rezultatīvā cīņā “Talsu NSS/Krauzers” ar 9:7 svinēja uzvaru.

Abas komandas sestdienas mačam bija optimālos sastāvos, tiesa “Rubenei” nevarēja palīdzēt pamata vārtsargs Roberts Trepšs un uzbrucējs Ritvars Bērziņš, savukārt Talsiem tikai epizodiski laukumā devās Matīss Fogelis, kurš turpina ārstēt mikrotraumu.

Spēle iesākās ar kuriozu epizodi, jo jau otrajā minūtē “Talsu NSS/Krauzers” jaunais uzbrucējs Andrejs Šķerbergs kļūdījās piespēlē un bumbiņu raidīja savos vārtos. Tālāk gan viss ritēja pēc mūsējo plāna un periodu izdevās pabeigt ar 2:1 pārsvaru, divas reizes realizējot skaitlisko vairākumu, kad precīzs bija Toms Bitmanis un Matīss Fogelis.

Otrā perioda sākumā Andrejs Šķerbergs reabilitējās par epizodi pirmajā periodā un izvirzīja vadībā Talsus  ar 3:1. Vēl vienus vārtus mūsējiem pievienoja Toms Bitmanis, kurš savus otros vārtus guva skaitliskajā mazākumā, kad Tomam izdevās ātrumā pārspēt Rubenes aizsargus- 4:1. Iekrātais pārsvars gan ātri tika izsēts, pretinieks izmantoja talsinieku atslābumu un īsā laikā panāca 4:5. 12 sekundes pirms otrā perioda beigām, Andrejs Šķerbergs atdeva lielisku piespēli Marisam Bergmanim, kuram atlika bumbiņu raidīt tukšos vārtos, tādejādi tiekot pie sava pirmā panākuma Virslīgā un atjaunojot līdzsvaru spēlē.

Trešais periods iesākas ar kārtējo noraidījumu “Talsu NSS/Krauzers” rindās, bet vēlreiz mazākumā veiksmīgs ir Toms Bitmanis, gūstot savus trešos vārtus. Šoreiz gan vairāk jāuzteic piespēlētājs Armands Budreika, kurš pēc pamatīgas divcīņas laukuma stūrī ar diviem “Rubenes” aizsargiem, tomēr izlauž ceļu uz vārtiem un atrod tur nenosegto Tomu Bitmani- 6:5. Seko vēl viens noraidījums mūsējiem, arī šoreiz izdodas mazākumu izturēt, bet īsi pēc mazākuma beigām, kārtējo reizi bumbiņa uz nūjas negaidīti uzlec Atim Stepānam, kurš gūst savus ceturtos vārtus un panāk 6:6. Četras minūtes pirms cīņas beigām trešo reizi skaitlisko vairākumu izdodas realizēt talsiniekiem, Andrejam Šķerbergam panākot- 7:6. Trīs minūtes pirms cīņas beigām ar patālu metienu vārtu augšējā stūrī pretuzbrukumu noslēdz Valters Kalnietis- 8:6. Pretinieks pieprasa pusminūtes pārtraukumu un vārtsargu nomaina pret sesto laukuma spēlētāju, bet tas dod mūsējiem iespēju tikt pie vēl viena panākuma, no centra, bumbiņu raidot tukšos vārtos, Viesturam Rubenim- 9:6. Divdesmit sekundes pirms cīņas beigām “Rubene” vēl vienus vārtus atgūst, bet uzvarētājs ir noskaidrots un “Talsu NSS/Krauzers” čempionāta pirmo apli var noslēgt ar 7 uzvarām 11 spēlēs un piekto vietu turnīra tabulā.

Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Andrejs Šķerbergs, kuram divi vārtu guvumi un viena rezultatīva piespēle, rezultatīvs sniegums arī Tomam Bitmanim 3+0 un Armandam Budreikam 0+3.

Nākošo spēli “Talsu NSS/Krauzers” 16.decembrī aizvadīs Ogrē, bet savus līdzjutējus Talsos priecēs 21.decembrī 18:00, kad tiksies ar Stalbes “Pārgauja” vienību.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts