rezultāti futbolā

rezultāti futbolā

futbols.jpg-2211

 

Svētdien, 16.02 2014., meiteņu futbolā aizvadīta Latvijas U-17 sabraukuma pirmā spēle uz kuras tika uzaicinātas 3 TNSS spēlētājas Monika Estere Štube , Aija Everita Tesļuka un Diāna Šnepste.

Aija šajā spēlē izcēlās ar gūtiem vārtiem, jo pirmajā puslaikā U-17 meitenes bija vadībā 2-0 pārspējot U-19 izlasi.Otrajā puslaikā nācās piekāpties,jo trenerim vajadzēja laukumā redzēt visas uzaicinātās spēlētājas, no Latvijas komandām.Treneris izteicās labi, pat ļoti pārsteigti par fiziski un tehniski sagatavotām spēlētājām.Varam Talsu novadā lepoties ar trīs kandidātēm uz izlasi.

Priekšā grūts darbs , kurā nāksies atstrādāt dažādas nianses , lai pilnvērtīgi sagatavotos nākošam tūrei , kura plānojās martā Igaunījā.

Kā arī, 16.februārī Preiļos norisinājās Latvijas čempionāts meitenēm futzālē vecākai grupai , kuru arī pārstāvēja TNSS komanda.Aizvadījām 4 spēles kurās Preiļu(1-2) komandām piekāpāmies ar 0-3 un 1-3 ,bet neizšķirti nospēlējām 0-0 ar Rēzeknes un Olaines komandām.Dažādi iemesli ir šādiem iznākumiem ,ja vērojām turnīra tabulu , jo dažādas kļūmes ar traumām un slimošanām,kas ietekmēja spēli.Aizvadījām spēli ar vienu maiņu un viena no spēlētājām ļoti sasita roku, kas neļāva spēlēt ar pilnu atdevi.Lielākais mīnus ir vārtu momentu realizācija , jo iesitām 1 vārtus ,bet ja vēlamies lielākus mērķus tas ir par maz.Pārrunājām pēc spēlēm par situācijām un ko esam palaiduši garām vai nepilnvērtīgi atstrādājuši treniņa procesā. Vēlos atzīmēt Elizabetes Lizas Āboliņas spēli un paldies pateikt visai komandai.

 
Ar cieņu treneris Aivars Eņģelis!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts