Renārs Birkentāls uzsāk biatlona sacensību sezonu

Renārs Birkentāls uzsāk biatlona sacensību sezonu

Ar Eiropas kausa sacensībām Zviedrijā vakar tika uzsākta biatlona sacensību sezona. Eiropas kauss ir otrās sacensības pēc reitinga aiz Pasaules kausa, kur startē paši labākie biatlonisti pasaulē.

Renārs sacensību sezonu uzsāka ar 10 km Sprinta distanci, kurā tika izcīnīta 86. vieta starp 130 finišējušajiem dalībniekiem. Jāpiemin, ka Renārs vēl ir junioru vecuma sportists, kurš jau sacenšas ar pieaugušajiem, kuri cīnās par iespēju iekļūt savu valstu pirmajās izlasēs.

Renāra komentārs pēc sacensībām:

“Pirmais starts aizvadīts, jāsaka ne tā kā varbūt pats būtu vēlējies, bet uzskatu ka nav arī tas sliktākais scenārijs. Protams šautuvē kļūdas bija par daudz, pats mazliet biju šokēts par sevi. Trasē nejutos slikti, bet mans solis nebija tik ātrs kādam tam vajadzētu būt. Guļus šautuvē pieļāvu par daudz kļūdas, kas mani arī visvairāk nošokēja, jo esmu ļoti stabils šajā pozīcijā un varēju šo šautuvi nostrādāt smalkāk. Kopumā neskatos uz startu negatīvi, domāju ar katru startu vajadzētu būt labāk un gūt vairāk pārliecības pār sevi, kas man joprojām pietrūkst, it īpaši stāvus šautuvē.”

Veiksmi Renāram nākamajos startos.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts