Pūres kauss futbolā 8 pret 8 U10

Pūres kauss futbolā 8 pret 8 U10

Āra futbola sezonu noslēdzam ar Pūres kausu, kas norisinājās 28.septembrī Pūres futbola laukumā, kur tikās un par kausu cīnījās 4 komandas. Divas Talsu novada Sporta skolas komandas TNSS/TALSI un TNSS/SABILE, mājinieki Pūre un futbolisti no Kandavas. Jāatzīmē, ka Talsu novada Sporta skolas futbolisti spēlēja pret gadu vecākiem futbolistiem, pretinieku auguma pārsvars bija iespaidīgs, bet tas netraucēja cīnīties, jo bijām tehniski labāki. Jaunie spēlētāji rādīja labas apspēlēšanas prasmes un labu komandas spēli, veicot saspēles un kontrolējot bumbu lielāko spēles daļu. Kopvērtējumā 2.vieta TNSS/SABILES futbolistiem un 4.vieta TNSS/TALSI spēlētājiem.

TNSS/SABILE spēlēja – Edvards Markuss Millers, Edgars Zvaigzne, Eduards Lāže, Everts Jānis Himičs, Miķelis Babris, Jēkabs Mikus Himičs, Mārcis Roderis-Roderts, Markuss Planders, Hugo Kantenieks, Krišjānis Cīrulis.

TNSS/TALSI spēlēja – Roberts Apinis, Valters Bīriņš, Voldemārs Freimanis, Olivers Krišentāls, Reinis Kurāts, Ratmirs Pirijevs.

Treneri: Mārcis Červoņikovs, Sandris Krūmiņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts