Pirmais sabraukums Kurzemes sacensībās Ziemas tūre futbolā telpās U8

Pirmais sabraukums Kurzemes sacensībās Ziemas tūre futbolā telpās U8

Aizvadīts pirmais sabraukums Kurzemes futbola sacensībās Ziemas tūre futbolā telpās U8 vecuma grupā 2012. g.dz. un jaunākiem. Talsu novada Sporta Skolas futbolistiem U8 komandai šīs bija pirmās oficiālās spēles un tās tika aizvadītas godam. Tika gūta pirmā pieredze, spēlējot ar citu komandu futbolistiem, kas bērniem ir liels izaicinājums. Treniņos apgūtās prasmes vajadzēja parādīt spēles laikā futbola laukumā, kas ir daudz sarežģītāk, kā treniņos. No trim spēlēm divas uzvaras un viens zaudējums. Lielisku spēli demonstrēja komandas kapteinis Everts Jānis Himičs. Spēja sakārtot spēli aizsardzībā un iesākt uzbrukumu ar labu piespēli un arī gūt vārtus no standartsituācijām. Vēl komandā spēlēja Bertelsons HugoDadzis MarksGraudēvics PēterisJansons ValtersPlivna KlāvsTarasovs RalfsVanags KārlisHimičs Everts Jānis, Dambergs Aivars.

Rezultāti:

TALSU NSS – FA VENTSPILS 1 4:6

TALSU NSS – FA VENTSPILS 2 4:2

LIEPĀJAS FS RK – TALSU NSS 0:8

Treneris M.Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts