“Pērkona kauss 2015” Ziemassvētku turnīrs hokejā

“Pērkona kauss 2015” Ziemassvētku turnīrs hokejā

2015.gada 27.decembrī Rīgā norisinājās Ziemassvētku kauss – ”Pērkons 2015” U-9 vecuma grupā. Turnīrā piedalījās sešas komandas, kuras aizvadīja viena apļa turnīru. Turnīrā piedalījās TNSS/THK, Rīgas Dinamo, Brocēni, Ogre, Pērkons un Pērkons2. Visas spēles ritēja spraigi,pēdējā spēle bija izšķirošā, kurā noskaidrojās turnīra uzvarētājs. Pirmajā spēlē tikāmies ar Brocēniem, kurus vinnējām 3:2, otrā spēle pret Ogri ar rezultātu 1:0,trešajā spēlē tikāmies ar Pērkons2, kura noslēdzās ar rezultātu 4:3, nākamajā spēlē ar Rīgas Dinamo, rezultāts 4:3. Pēdējajā spēlē bija vajadzīgs viens punkts, lai būtu pirmie, pamatlaiks noslēdzās ar 2:2, soda metienos vinnējām. Tika iegūtas visas piecas uzvaras. Prieks par visu komandu, visas spēles tika aizvadītas cīnoties. Puišiem bija prieks, vecais gads noslēdzās ar lieliskām emocijām!

Treneris Uldis Ķierpe

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts