Pēdējais posms U-8 grupas futbolistiem vasaras „Kurzemes tūre 2014” Ventspilī

Pēdējais posms U-8 grupas futbolistiem vasaras „Kurzemes tūre 2014” Ventspilī

14.septembrī Ventspilī notika U-8 grupas  pēdējais posms  „Kurzemes tūre 2014” futbolā, kurā piedalījās vairākas komandas. Latvijas Futbola federācijas rīkotajā turnīrā Kurzemē mūsu mazie sportisti piedalās jau otru gadu pēc kārtas.

Talsu NSS komanda pēdējā posmā aizvadījā četras spēles – pret Grobiņas, Liepāja –  1, Liepāja – 3 un Kuldīgas komandām.

Spēles laikā puiši izveidoja daudz momentus pretinieka vārtu priekšā ar labām izspēlēm, ko rāda rezultāti Talsi-Liepāja-3 2:0; Talsi-Kuldīga 3-1;  Talsi-Grobiņa 1-0 taču pēdējā spēlē pret Liepāja –  1 komandu, mūsu puiši piekāpās 0-3.

Talsu  komandā spēlēja: Kārlis Krampe, Roberts Sproģis, Emīls Zapereckis, Ralfs Gūlbis, Dans Daniels Pētersons, Henrijs Strēlis, Daniels Kreicbergs, Toms Bodnieks, Kārlis Freimanis, Alekss Bucenieks, Pauls Miltiņš un Edvards Neilaids.

Kā treneris varu teikt, ka vasaras sezonā mūsu mazie sportisti ir  izspēlējuši 20 spēles, kurās bija redzamas labas saspēles starp komandas spēlētājiem, vairāki sitieni pa vārtiem no dažādiem attālumiem, kā arī standarta situāciju izspēles.

Gribētos pateikt lielu paldies Talsu novada Sporta skolai par atbalstu, kā arī visiem līdzjutējiem, kuri brauca līdzi mazajiem futbolistiem uz katru posmu un atbalstīja bērnus emocionāli.

 

– Futbola nodaļas treneris Sergejs Uvarovs –

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts