Paši jaunākie hokejisti Brocēnos

Paši jaunākie hokejisti Brocēnos

Capture

7.februārī THK/TalsuNSS paši jaunākie hokejisti (SSG) ceļoja uz Brocēniem, lai mērotos spēkiem hokeja spēlē, veiklības stafetēs un soda metienos ar Brocēnu vienaudžiem. Dažiem Talsu audzēkņiem šī bija pirmā nopietnā hokeja spēle karjerā, tādēļ uztraukums un vēl nepieredzētas emocijas bija jo īpaši pamanāmas.

Hokeja spēlē spraigā cīņā piedzīvojām zaudējumu ar 0:3, jāuzteic abu komandu vārtsargi, kuri rādīja lielisku spēli no pirmās līdz pat pēdējai minūtei. Soda metienos labāki arī izrādījās Brocēnu jaunie censoņi, kuri ar vienu vārtu starpību uzvarēja arī šajā disciplīnā. Talsu komandas labā soda metienu realizēja Alekss Āboliņš, Feliks Paurs, Miks Sūniņš un Toms Balodis.

Taču veiklības stafetēs labāki bija Talsenieki, kuri ar 3:2 pārspēja mājiniekus. Dažādās stafetēs Talsenieki veiksmīgi nodemonstrēja savas slidošanas ātruma un ripas pārvaldīšanas iemaņas.

Hokeja nodaļas treneri Māris Ziediņš.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts