Pārliecinošas uzvaras florbolistiem turnīrā Somijā

Pārliecinošas uzvaras florbolistiem turnīrā Somijā

Gatavojoties 2022./2023.g. florbola sezonai, Talsu NSS/Krauzers U15 komanda devās uz pirms sezonas pārbaudes turnīru Helsinkos. Ierašanās dienā talsinieki aizvadīja pārbaudes spēli pret Espo Oilers, spēle noslēdzās 6:6. Otrajā dienā tika aizvadītas trīs apakšgrupas spēles un izcīnītas trīs uzvaras- 7:2 pret Westend Indians, 7:0 pret JoKi un 2:1 pret M Team. Trešajā dienā pusfinālā tika uzveikta  TUOMARILAN URHEILIJAT/Stars, finālā tika sagrauta TIKKURILAN TIIKERIT  komanda ar 9:1.
Pārliecinošas uzvaras visās spēlēs un arī starp turnīra rezultīvākajiem spēlētājiem trīs pirmās vietas “Talsu NSS/Krauzers” puišiem- Niedrājs Rūdols 7+2, Gustavs Grahoļskis 5+2 un Linards Putniņš 4+3.

Foto https://www.flickr.com/photos/arenacenter/albums/72177720302196007

Treneris
Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts