Palīdzi ķepainim! Ziemassvētku turnīrs Stendē!

Palīdzi ķepainim! Ziemassvētku turnīrs Stendē!

„Palīdzi ķepainim!” -ar šādu labdarības mērķi tika aizvadīts Ziemassvētku mini turnīrs florbolā 23. decembrī Stendē. Ikkatrs Talsu novada Sporta skolas audzēknis, kurš piedalījās turnīrā, ziedoja dzīvnieku patversmei „Ausma” barību suņiem vai kaķiem, putraimus vai makaronus, siltās segas. Prieks, ka šajā akcijā piedalījās arī bērnu vecāki. Kopā saziedojām 55 kg barības un divus lielus maisus ar segām! Paldies par Jūsu sirds siltumu un atbalstu!

Turnīra gaitā noskaidrojām labākās komandas un precīzākos florbolistus. Kopā piedalījās 7 komandas, spēlējot trīs pret trīs uz maziem vārtiem bez vārtsarga. Par sacensību uzvarētājiem kļuva komanda „Piecīši”-1.vieta ( Roberts Roze, Enija Riņķe, Helēna Garkalne, Daniels Strokšs). 2.vieta komandai-„Ziemīši” (Kitija Abakumova, Evija Dreifogele, Dārta Eihentāle-Šterna, Reimonds Petrovskis, Amanda Āboliņa). 3.vietu izcīnīja komanda-„3+1”(Ričards Abakumovs, Ralfs Mežols-Unte, Eva Petrovska, Paula Zorģe).

Sacensību noslēgumā noskaidrojām precīzākos florbolistus soda metienos tukšajos vārtos no dažādiem attālumiem. Šoreiz veiksmīgākie dalībnieki saņēma z/s „Kalnjēči” dāvātās florbola nūjas, tie bija Marta Šīmane un Daniels Bernans-Stabis. Sacensību godalgoto vietu ieguvēji saņēma medaļas, un visi dalībnieki tika apbalvoti ar saldumu paciņām!

Paldies bērniem, vecākiem, atbalstītājiem, par Jūsu sirsnību un neatlaidību, sirds mieru un cīņas sparu, par laba vēlējumiem un uzmundrinājumiem! Viss labais notiek šeit un ar mums!

Gaišus svētkus! Laimīgu un veselīgu Jauno 2020.gadu!

Natālija Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts