Olimpiskā Diena Talsu novadā

Olimpiskā Diena Talsu novadā

od-2014_logo-01

Jau vairākus gadus Latvijā un visā pasaulē tiek rīkotas olimpiskās dienas, lai popularizētu olimpisko kustību un aicinātu cilvēkus pievērst uzmanību fiziskajām aktivitātēm. Šogad olimpiskā diena tiek rīkota 208 valstīs tajā skaitā arī Latvijā. Plānots, ka 26. septembrī tajā piedalīsies vairāk kā 95 000 dalībnieku 168 Latvijas vietās. 2014. gada Olimpiskā dienas Tēma:  “Iepazīsties  –  mini  handbols!”. Arī Talsu novada Sporta skola otro gadu pieteikusi Talsu novadu Olimpiskās dienas rīkošanai.

Šogad kā, galvenais, Olimpiskās dienas centrs būs Talsu sporta namā, kur pulcēsies pirmsskolas izglītības iestāžu izglītojamie, kā arī skolēni no Lībagu sākumskolas, Pastendes un Talsu pamatskolas, taču arī vairākas novada skolas pieteikušas savu dalību rīta vingrošanai un Sportisko aktivitāšu rīkošanai uz vietas skolās šādas aktivitātes notiks, Talsu 2.vsk., Talsu sākumskolā, Pūņu, Virbu un Talsu pamatskolā.

Kā Olimpiskais vēstnesis novadā būs Mārcis Štrobinders. Taču tā kā Olimpiskās dienas aktivitātes notiks vairākās vietās viņam būs palīgi, kas arī ir ļoti atpazīstami sportisti gan Talsu novadā, gan Latvijas un pasaules mērogā. Uz Talsu sākumskolu dosies 2014. gada Eiropas čempionāta dalībnieks šķēpmetējs Rolands Štrobinders, Pasaules U23 čempionātā pludmales volejbolā 5. vietas ieguvējs Reinis Pekmans dosies uz Talsu 2.vsk, bet uz Virbu pamatskolu dosies Pasaules Junioru čempionāta vicečempions un Eiropas čempions smaiļošana Roberts Akmens.

Olimpiskā diena sāksies ar Olimpisko himnu un Latvijas Olimpiskās komitejas karoga pacelšanu ap 9:30, bet 10:00 visi aicināti pievienoties rīta vingrošanai Talsu Sporta namā. Pēc rīta vingrošanas dalībniekiem būs sportiskās aktivitātes.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts