Notikumi futbolā no 13.-19.maijam.

Notikumi futbolā no 13.-19.maijam.

1.līgas čempionātā sievietēm trešdien, 15.05  Talsu komanda 120 minūšu garā spēlē piekāpās Rīgas komandai. Vienīgos vārtus iesita no 11 metru soda. Mūsu komandai bija vairāki “izgājieni” uz pretinieku vārtiem, ko diemžēl nerealizējām. Sestdien, 18.05. komanda svin pirmo uzvaru čempionātā, kur ar rezultātu 2-1 mūsu meitenes bija pārākas par Priekuļu komandu. Ar vārtiem atzīmējās Alise Rukse. Svētdien, 19.05 mūsu U16 komanda pārtrauca zaudējumu sēriju un grūtā spēlē ar  Madonu nospēlēja 1-1. Spēles sākumā jau tiesnesis nozīmēja 11m soda sitienu, ko Madona realizēja. Atspēlēties bija grūti, bet Rihardam Gedrovicam izdevās gūt vārtus, ko varētu nosaukt par skaistākajiem nospēlētajā sezonā.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts