Noslēgusies Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā

Noslēgusies Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā

Ceturtdien, 28.jūnijā Pilsētas svētku laikā Talsu 2.vidusskolas stadionā notika starptautiskās šķēpa mešanas sacensības “Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā”. Sacensības notika visas dienas garumā dažādās vecuma grupās. Piedalījās šķēpmetēji ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Baltkrievijas, Uzbekijas un Igaunijas. Sacensību galvenais organizators ir mūsu vieglatlētikas treneris, olimpietis Mārcis Štrobinders. Pasākumu apmeklēja tādas personības kā Latvijas Vieglatlētikas prezidente, pasaules vicečempione tāllēkšanā Ineta Radēviča, Latvijas šķēpmešanas leģenda Jānis Lūsis, izcilā trenere Valentīna Eiduka un citi. Sacensībās klātienē varēja just līdzi mūsu izcilajiem šķepmetējiem: Madarai Palameikai, Rolandam Štrobinderam, Anetei Kociņai u.c. 1.vietu U-20 vecuma grupā izcīnīja mūsu sporta skolas audzēknis Krišjānis Suntažs.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts